Urban Concept pakalpojuma sniegšanas un preču piegādes nosacījumi.

Izmantojot urbanconcept.lv interneta veikala tīmekļa lappusi, ir saistoši sekojoši noteikumi, kas nosaka attiecības starp SIA Urban Concept , reģistrācijas numurs 40203049581, juridiskā adrese: Liepu iela 2-18, Brocēnu, LV-3851, Latvija (turpmāk tekstā PĀRDEVĒJS) un personu (turpmāk tekstā PIRCĒJS) kura veic pirkumu interneta veikalā urbanconcept.lv

 

  1. LIETOŠANAS NOTEIKUMI

1.1. PĀRDEVĒJS ir atbildīgs par , PREČU un MP3 failu tirdzniecību.

1.2. Pirkumus iespējams veikt jebkurā diennakts laikā. PREČU pasūtījumi tiek apstrādāti  darba dienās no 10:00 līdz 17:00. Pēc PRECES pasūtījuma saņemšanas PĀRDEVĒJS nosūta PIRCĒJAM apstiprinājuma e-pastu uz PIRCĒJA norādīto epasta adresi.

1.3. PIRCĒJS, izmantojot interneta veikalu PREČU un/vai MP3 failu iegādei apliecina, ka

  • neiebilst, ka viņa vai viņas norādītā kontaktinformācija tiek izmantota urbanconcept.lv interneta veikala jaunumu un/vai paziņojumu nosūtīšanai;
  • ir 18 gadus vecs, pilnu atbildību nesoša persona (7-18 gadus vecām personām ar ierobežotu atbildību ir nepieciešams pilnu atbildību nesošas personas apstiprinājums, ka viņam ir dotas tiesības izmantot urbanconcept.lv interneta veikalu);
  • ir juridiska persona, kuras pārstāvim ir visas tiesības šīs juridiskās personas vārdā izmantot urbanconcept.lv interneta veikalu un uzņemties šīs juridiskās personas saistības;
  • viņš vai viņa ievēro un pilda urbanconcept.lv interneta veikala noteikumus;
  • neizmanto PREČU un/vai MP3 failu iegādei trešās personas maksājuma karti.

1.4. PIRCĒJS labprātīgi sniedz ziņas par sevi, kuras ir nepieciešamas pirkuma veikšanai urbanconcept.lv interneta veikalā. PĀRDEVĒJS garantē sniegtās informācijas konfidencialitāti. Pirkuma veikšanai PIRCĒJA reģistrēšanās nav obligāta.

1.5. Jebkāda urbanconcept.lv interneta veikala tīmekļa lappuses, tās satura vai informācijas izmantošana pretlikumīgos nolūkos, arī pārdošanas un tālākpārdošanas, reklamēšanas vai citos komerciālos nolūkos ir aizliegta bez PĀRDEVĒJA rakstiskas piekrišanas.

1.6. Pirkuma apmaksu iespējams veikt, izmantojot bankas pārskaitījumu.

1.7.  Jebkuras nesaskaņas, kas rodas starp PIRCĒJU un PĀRDEVĒJU tiek risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

  1. MP3 IEGĀDES NOTEIKUMI

3.1. Saskaņā ar Licences līgumu, kurš noslēgts starp PĀRDEVĒJU un Biedrība “Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūra / Latvijas Autoru apvienība” (AKKA/LAA) un LR Autortiesību likumu ar MP3 lejupielādi PIRCĒJS iegūst tiesības tikai uz vienas MP3 kopijas glabāšanu. Jebkurai tālākai reproducēšanai  vai publiskai atskaņošanai PIRCĒJAM nepieciešama atļauja (licence).

3.2. Mūzika šajā interneta vietnē ir darīta pieejama ar AKKA/LAA atļauju. www.akka-laa.lv .

3.PIEGĀDES NOTEIKUMI

3.1. MP3 piegāde notiek uz PIRCĒJA norādīto e-pasta adresi. Pēc pirkuma apmaksas PIRCĒJS var lejuplādēt MP3 failu no urbanconcept.lv interneta veikala tīmekļa lappuses, kā arī PĀRDEVĒJS nosūta PIRCĒJAM linku uz iegādāto MP3 failu, kuru PIRCĒJS pats lejuplādē.

3.2. Pasūtītās PRECES tiek piegādātas uz PIRCĒJA norādīto adresi vai arī tās iespējams saņemt Rīgā, Pērnavas ielā 74-7 darba dienās no plkst. 10.oo-17.oo, uzrādot rēķinu par maksājuma veikšanu. Rēķinu par maksājuma veikšanu PĀRDEVĒJS nosūta uz PIRCĒJA norādīto epasta adresi.

3.4. PREČU piegādes maksa nav iekļauta urbanconcept.lv interneta veikalā norādītajā PRECES cenā un ir atkarīga no PREČU svara, izmēra un piegādes attāluma. Piegādes maksa tiek aprēķināta pirkuma veikšanas brīdī. Iegādājoties MP3 failus piegādes maksa netiek piemērota.

3.5. PĀRDEVĒJS veic PREČU piegādi 5 darba dienu laikā pēc pirkuma maksas saņemšanas.

3.6. PREČU piegāde pa pastu notiek sadarbībā ar VAS “Latvijas Pasts” un saskaņā ar VAS “Latvijas Pasts” tarifiem.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS

4.1. Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, PIRCĒJS ir tiesīgs izmantot atteikuma tiesības – 14 kalendāro dienu laikā atgriezt PĀRDEVĒJAM urbanconcept.lv interneta veikalā iegādātās PRECES, uzrādot PREČU iegādi apliecinošu rēķinu.

4.2. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad PIRCĒJS ir saņēmis PRECI vai tās daļu.

4.3. Atteikuma tiesību izmantošana nevar tikt attiecināta uz urbanconcept.lv interneta veikalā iegādātajiem MP3 failiem.

4.4. PIRCĒJS ir atbildīgs par PRECES kvalitātes saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. PĀRDEVĒJAM ir tiesības PIRCĒJAM atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja PRECE ir lietota, bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret PRECI, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

4.5. PIRCĒJS, izmantojot atteikuma tiesības un atgriežot PRECES, apmaksā PRECES atgriešanas izdevumus (pasta pakalpojumus)

5.6. PĀRDEVĒJS, iestājoties atteikuma tiesību piemērošanas gadījumam, atmaksā PIRCĒJAM naudas summu, kas vienāda ar atgrieztās preces cenu urbanconcept.lv interneta veikalā.  Naudas līdzekļi tiks atgriezti tieši tādā pašā veidā, kā bija saņemti.

  1. PERSONAS DATU KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

5.1. Personīgie dati ir informācija, kas Jūs identificē, t.i., Jūsu vārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese. urbanconcept.lv neievāc Jūsu personīgos datus, izņemot gadījumus, kad Jūs to pats atļaujat, t.i., veicot pasūtījumu un piesakoties saņemt jaunumus.

5.2. urbanconcept.lv izmantos Jūsu personīgos datus tikai portāla rediģēšanas tehniskajiem nolūkiem, lai sniegtu Jums pieeju īpašai informācijai, vai arī, lai uzturētu ar Jums sakarus. Hoodshop.eu nepārdos informāciju trešajām pusēm. urbanconcept.lv darbinieki apņemas cienīt Jūsu datu konfidencialitāti un pakļauties konfidencialitates neizpaušanas līgumam (KNL).

5.3. Jūs varat kontrolēt urbanconcept.lv sniegto informāciju par sevi. Tomēr, ja Jūs izvēlaties nesniegt savu personīgo informāciju urbanconcept.lv, lūdzu, ņemiet vērā, ka, iespējams, Jūs nevarēsiet piekļūt dažām Interneta lapas sadaļām. Lietotāji, kas izvēlas atteikties no jaunumu saņemšanu, var informēt mūs par savu lēmumu rakstot uz urbanconcept.lv. Ja Jūsu personīgā informācija mainās (piemēram, pasta indekss, e-pasta, pasta adrese, fiksētā vai mobilā telefona numurs), lūdzu, informējiet mūs, lai mēs varētu ar Jums sazināties nepieciešamības gadījumā.

5.4. Atverot urbanconcept.lv mājas lapu, automātiski tiek nodota informācija, kas nav personīga (lietotā Interneta pārlūkošanas programma, apmeklējumu skaits, vidējais mājas lapā pavadītais laiks, apskatītās lapas; tā nav reģistrācijas daļa). Šo informāciju izmanto, lai izvērtētu mūsu mājas lapas efektivitāti, kā arī uzlabotu tās saturu un funkcionalitāti. Šie dati netiek izmantoti citos nolūkos vai izpausti trešajām pusēm.

5.5. Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek īslaicīgi saglabāti Jūsu datora cietaja diskā, ļaujot mūsu portālam atpazīt Jūsu datoru, kad Jūs apmeklēsiet hoodshop.eu mājas lapu nākamajā reizē. urbanconcept.lv izmanto sīkdatnes, lai ievāktu informāciju par mūsu mājas lapas izmantošanu.

5.6. urbanconcept.lv rūpējas, lai nodrošinātu Jūsu personīgo datu aizsardzību. Jūsu dati tiek rūpīgi aizsargāti, lai tie netiktu pazaudēti, iznīcināti, izkropļoti/falsificēti, kā arī, lai aizsargātu tos pret manipulācijām un nesankcionētas pieejas vai izpaušanas.

5.7. urbanconcept.lv iesaka visiem vecākiem un aizbildņiem paskaidrot saviem bērniem, ka Internetā savi personīgie dati ir jāizvieto droši un ar atbildību. Nepilngadīgajiem nevajadzētu urbanconcept.lv Interneta mājas lapā izvietot jebkādus personīgos datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas un līdzdalības. hoodshop.eu nekad apzināti neievāks datus no nepilngadīgajiem, un neizmantos tos, kā arī neatklās tos trešajām pusēm bez atļaujas.

5.8. Šis paziņojums par privāto datu aizsardzību attiecas uz urbanconcept.lv mājas lapu. Portāla lappuses šajā mājas lapā satur saites uz citiem pakalpojumu sniedzējiem urbanconcept.lv ietvaros un ārpus tā, kur šis datu aizsardzības politikas ziņojums nedarbojas. Kad izejat no urbanconcept.lv mājas lapas, lūdzu, pārliecinieties, ka esat izlasījis katra portāla datu aizsardzības ziņojumus, kas ievāc personīgi identificējamu informāciju.

5.9. Ja Jums ir jautājumi, kas saistīti ar datu aizsardzības politiku vai Jūsu personīgo datu apstrādi, lūdzu, nekautrējaties un sazinieties ar mums. E–pasts: veikals@urbanconcept.lv

5.10. Jebkādas izmaiņas mūsu datu aizsardzības politikā tiks pievienotas datu aizsardzības ziņojumam, mājas lapai un visās citās attiecīgajās vietās.