Viņa – Zelma Jēgere – 9. decembrī prezentēja «Elpo», kas ir mākslinieces pirmais albums. Līdzās pazīstamiem singliem «Uguns», «Un nakts» dzirdamas piecas līdz šim plašāk neizskanējušas dziesmas.

«Pirms gada sapratu, ka gribu veidot albumu, bija sakrājušās vairākas dziesmas, kas novecoja, un atlasi EP izturēja labi, ja viena no tām,» stāsta Zelma. Ar jaunām idejām tapa dziesmas, no kurām viņa izvēlējās tās, kas pašai patika. «Galvenais ir pašai spēt kritizēt savu darbu, lai vēlāk, kad to darīs klausītājs, es nenokārtu galvu pie pirmā sliktā komentāra.»

Ar mazalbuma dziesmām strādāja vairāki mūzikas producenti, tostarp Zelmas grupas biedri no Bandmaster – DJ Rudd un Andis Ansons, kā arī puiši no Valmieras – Andrew Valger un Couloir. Ar to repere grib parādīt, ka Valmierā ir cilvēki, kuri dara. Dziesmā «Elpo» ģitāru spēlē režisors Mārtiņš Zariņš. Albumu miksēja Andis Ansons.

Zini ko? Es elpoju, tātad esmu dzīva, un manu dzīvi var lieliski salīdzināt ar elpu. Tā ir lēna, kad viss ir mierīgi. Tā ir strauja, kad stāvu uz kārtējā jumta malas un skatos uz pasauli no augšas. Tā apraujas brīžos, kad ar mani notiek pašas neiedomājamākās lietas. Tā pietrūkst, kad uz skatuves gribu nomaukt pārāk daudz rindas, to neievelkot. Elpa man ir tik pat svarīga cik mūzika un tik pat mainīga kā es pati. Tieši tāpēc dziesmas šajā EP tik ļoti atšķiras viena no otras, jo vienveidība ir garlaicīga un garlaicību es nevaru ciest.

Pašlaik repere plāno pirmo koncertu, kurā prezentēs «Elpo» EP – par to informācija sekos. Savukārt 2017. gadā Viņa izdos singlu un to pavadošo video.