Aizvadītajā nedēļas nogalē ar jaunu singlu, kam tapis arī videoklips, klajā nācis pašmāju RnB mūzikas izpildītājs Trap Love.

Jaunākais singls “Uz zemes” radīts sadarbībā ar mūzikas producentu Rolandu Če. Trap Love atklāj, ka skaņdarbs tapis, novērojot cilvēku attiecības paša vadītajā Talsu naktsklubā “Sound&Soul”. Redzētais un piedzīvotais pamudinājis to atspoguļot mūzikā, tāpēc mākslinieks skaidro:

“Dziesma ir par attiecībām un to reizēm tik ļoti sarežģītajiem līkločiem, kas nereti savijas tā, ka mēdz aizvest neceļos. Vadot naktsklubu, bieži ir nācies no malas vērot cilvēku savstarpējās attiecības, kas vairumā gadījumu tiek risinātas turpat uz vietas, turklāt ļoti skaļi un eksplozīvi.”

Videoklipā, ko veidojuši Elvis Lācis un Artūrs Streļuks, mūsdienīgā versijā tiek parādīta emociju sadursme, kas ir neizbēgama jebkurās attiecībās. “Patiesībā katrs strīds un izteiktais vārds, sajūta, kas netiek noklusēta, tas viss pilnveido attiecības un dara tās stiprākas. Iespējams, mēs to pat neapzināmies, taču klusums šajā ziņā ir daudz postošāks,” atklāj Trap Love.

Klausies dziesmu arī straumēšanas servisos šeit: https://fanlink.to/uzzemes