Lai nosvinētu cilvēku prasmes un iedvesmotu cilvēkus tiekties pēc viņu sapņiem un laimes, kā arī, lai vienkārši iedvesmotu tevi būt sev pašam, ar 1000Eur laimestu, apvienība Kreisais Krasts un MadJooe izsludina konkursu  saviem faniem.

Viss, kas tev ir jāizdara ir jāparāda, ko tu proti darīt vai kā māki izpausties vislabāk un nofilmē to!  Tas var būt jebkas – flekso!

Flex konkurss! Laimē 1000 eiro! Lai nosvinētu cilvēku prasmes un iedvesmotu cilvēkus tiekties pēc viņu sapņiem un laimes,  kā arī lai vienkārši iedvesmotu tevi būt sev pašam, Kreisais Krasts un MadJooe ir izveidojuši konkursu ikvienam. Viss, kas tev ir jāizdara ir jāparāda mums, ko tu proti darīt vai kā māki izpausties vislābāk un nofilmē to!  Tas var būt jebkas! Flekso! Lai iegūtu iespēju uzvarēt seko šīm norādēm: 1: Seko instagrama @KreisaisKrastsRiga un @madjooe_brotherman 2: Ielaiko postu 3: Lai piedalītos konkursā, ievieto video savā instagramā un ietago mūs savā postā @kreisaiskrastsriga @madjooe_brotherman un liec hashtagus #flekksinonemchallenge un #flex un Tev būs iespēja laimēt 1000 eiro! Lai veicas fleksējot! Konkurss beigsies 30 jūlijā. Uzvarētājs tiks paziņots 10. augustā instagramā. …Sāc gatavoties #flekksinonemchallenge

A post shared by KreisaisKrastsRīga (@kreisaiskrastsriga) on

Lai piedlītos #fleKKSingonem challange un laimētu  Tev jāizdara sekojošais:
1: Jāpieseko @KreisaisKrastsRiga un @madjooe_brotherman instagaram profiliem
2: Janospiež like postam
3: Savā savā instagramā jāievieto video un savā postā jāietago @kreisaiskrastsriga, @madjooe_brotherman, jāpievieno hashtagi #flekksinonemchallenge#flex
Konkursa noslēgums 30 jūlijā, uzvarētāja paziņošana 10. augustā instagramā.

Kā jau ziņots, tad 5. jūlijā apvienība Kreisais Krasts izdeva savu otro singlu, no topošā apvienības albuma, ar zviedru reperi Madjooe.