2015. gada 23. novembrī k/t Kino Citadele ekskluzīvu seansu Rīgā piedzīvoja viena no gada skaļākajām un apspriestākajām filmām – biogrāfiskā drāma Straight Outta Compton par leģendāro repa supergrupu N.W.A.

Ekskluzīvais Straight Outta Compton seanss notika kinofestivāla Spektrs ietvaros.

Tauta ir runājusi un varenie spēki ir atbildējuši – pēc tam, kad filmas Facebook pasākums pārspēja jebkādas apmeklējuma prognozes, filmas izrādīšana bija tikai laika jautājums,

informēja organizatori.

“Tādēļ šī gada 23. novembrī aicinām uz k/t “Kino Citadele”, kur pateicoties Uz Kino ekskluzīvā seansā skatīsimies vienu no gada skaļākajām, aprunātākajām un pat kritiķu novērtētākajām filmām, biogrāfisko drāmu Straight Outta Compton par leģendāro repa supergrupu N.W.A.!”

maxresdefault (1)

Ieskats filmas stāstā

80-to gadu beigas, Komptona, Kalifornija. Pieci melnādaini jaunieši cenšas izrauties no skarbās ielu vides, savu neapmierinātību un sāpi izliekot mūzikā. Viņu vārdi – Ice Cube, Dr. Dre, Easy-E, DJ Yella un M.C. Ren – drīzumā kļūs par hiphopa ikonām, bet grupas ceļš uz panākumiem ir grūtībām, ciešanām, sāpēm un ložu čaulām klāts… Filmā redzēsim arī tādas hiphopa leģendas, kā Snoop DoggTupac Shakur un Suge Knight.

Movie_FEATURE_01

Filmas veidotāji strādāja kā vienota ģimene

Ice Cube lomu filmā atveido viņa dēls, O’Shea Jackson junior, filmēšana notika Komptonas ielās, bet tās režisors F. Gary Gray savulaik uzņēma arī vienu no ievērojamākajiem Ice Cube videoklipiem dziesmai It Was a Good Day. Visbeidzot, tieši šī filma iedvesmoja Dr. Dre ierakstīt jaunu albumu pēc 16 gadu pārtraukuma – Compton: A Soundtrack .

straight_outta_compton_movie3 (1)

Režisors: F. Gerijs Grejs
Lomās: O’Šija Džeksons juniors, Korijs Hokinss, Džeisons Mitčels
ASV, 2015. gads, 147 min.