Pašmāju labi zināmais hiphop mākslinieks Arturs Skutelis kādu laiku bija pieklusis, bet nu atgriezies ar lieliskām ziņām – ir tapusi grupa “Arturs Skutelis un Tvērumi”, kas apvieno hiphopa izteiksmi ar dzīvo pavadījumu.

Visiem, kas auga līdzi un sekoja procesam no albuma uz albumu, visiem, kam tas kaut ko nozīmē un kas gaida nākamo soli uz priekšu, man ir labas ziņas – pēdējo gadu muzikālie meklējumi ir beidzot vainagoti ar jaunu skaņu un formu,

grupas facebook lapā atklāj Arturs Skutelis.

Jaunizveidotā apvienība iedzīvina senas dziesmas jaunās skaņās un gatavojas albuma ierakstam, pavasarī paredzēti arī koncerti, bet tikmēr sekotājiem dota iespēja ielūkoties mēģinājumu procesā. Emīls Kālis ir iemūžinājis grupu kādā svētdienas pēcpusdienā VG studio mēģinājumu telpā.

Dziesma “Atmosties” 181h (Kārļa Kolmaņa) producējumā sākotnēji ierakstīta un publicēta albumā “Siltums” 2013. gadā.

Pretstats 1991–2016 nav mazāk aktuāls par 1991–2013, un dziesmas centrālā problēma (es tagad bezkaunīgi vispārinu) – tas, ka vienaldzība un nevērība ir pielīdzināmas bojāejai, – joprojām, pēc manām domām, ir ļoti svarīga,

stāsta Arturs.

skutelis un tvērumi cover

“Tvērumu” pirmais koncerts notiks jau maijā, norises vieta un laiks vēl nav izziņota.

Ja Tev ir svarīgi, lai mūzika atklāj pārdzīvojumu un izstāsta stāstu, ja skaņdarbi dod impulsu jūtām un pārdomām, ja sagaidi, ka mūzika vairos harmoniju, skaisto un labo, ja esi klausītājs, ne fans, – mūsu ceļi noteikti krustosies. Uz drīzu tikšanos!

Tā klausītājus uzrunā Arturs Skutelis.

skutelis un tvērumi

SASTĀVS:

Rūdolfs Latišenko – bungas
Mārtiņš Vilnītis – bass
Alise Golovacka – taustiņi
Edīte Dita Frīdenberga – saksofons
Arturs Skutelis – balss, teksti
facebook.com/skutelis