Aizvadītajā koncertā klubā Coyote Fly tika pirmatskaņots singls vēl1vajg, kurš ar savu lipīgo piedziedājumu un meldiņu tūlītēji iekaroja klausītāju ausis.

Pēc fanu lūguma un grupējuma vēlēšanās par godu singlam klubā Pūce tika rīkota īpaša ballīte, kuras laikā arī tapis singla videoklips.

Ansambļa menedžera Olafa komentārs:

Radot klipu, mēs vēlējāmies panākt autentiskuma sajūtu, jo parasto Latvijas grupu “klipi” tiek filmēti trešdienā, plkst. 12.00 dienā. Tas ir samāksloti, vulgāri, neprofesionāli un uzspēlēti, jo cilvēki tēlo emocijas, nevis atpūšas, atšķirībā no mūsu klipa, kur viss ir īsts un no tīra satīna.

Ar pārējiem grupas pārstāvjiem, diemžēl, sazināties nebija iespējams, jo mākslinieki patlaban esot pārāk aizņemti, strādājot pie nākamajiem superhitiem un nevēloties tērēt dārgo laiku sarunās ar medijiem.

Klipu producēja Singapūras Satīna režisors no Lietuvas – KING YENOTE. Lūk, kā viņš pats izsakās par jauno video:

Izstrādājot šo darbu, man būtiski bija parādīt dziesmas galveno ideju – nekad neapstāties pie sasniegtajiem mērķiem, atstājot vietu jaunām ambīcijām. Domāju, ka rezultāts ir diezgan veiksmīgs un, nenoliedzami, arī iedvesmojošs. Neapstājieties, vienmēr prasiet vēl vienu!

Šajā video var ielūkoties Coyote Fly koncertā, kas bija Singapūras Satīna pati pirmā uzstāšanās

Uzzini vairāk par notikušo VĒL1VAJG filmēšanas ballīti ŠEIT!