Pašmāju repa supergrupa “Singapūras Satīns” šodien laidusi tautās sen gaidīto miksteipu ar nosaukumu “Slazdo vai Mirsti”. Kopumā šajā skaņdarbu kolekcijā atrodamas aptuveni 20 dziesmas, kuras neatstās vienaldzīgu nevienu mūzikas cienītāju.

Šajā miksteipā skandalozais grupējums pārsteidz gan ar jau ierastām vērtībām, kas klausāmas tādos skaņdarbos kā “Pritona Swag” un “Slazdu Karaliene”, kā arī ar maigām un liriskām melodijām, kā piemēram “Kadiljakā” un “P$C”. Par īstu avangardu uzskatāma dziesma “CYKABLE”, kurā mākslinieki par sajūtām runā tik atklāti, kā vēl nekad.

Dažās no jaunajām dziesmām dzirdams, ka “Singapūras Satīns” piesaistījuši arī talantīgus viesmāksliniekus gan no Lielbritānijas, gan no dažādām Latvijas provincēm, kas uzskatāmi dzirdams skaņdarbos “Oi” un “Nepateiktie vārdi pt.3”. Kā minēja grupas menedžeris Olafs – šādi tiek dota iespēja slavas saulītē nonākt arī vēl nezināmiem jaunajiem reperiem.

Olafs neslēpa, ka nākamajā miksteipā iespēja izteikties varētu tikt piešķirta arī citiem ne īpaši zināmiem LV māksliniekiem, piemēram reperim Edavārdi.

Miksteipu iespējams lejupielādēt http://singapurassatins.lv/, kā arī noklausīties YouTube