Latvijas repa supergrupa Singapūras Satīns negaidīti laiduši klajā videoklipu dziesmai “Lemberghini”, kas atrodama viņu debijas albumā “Iespēja Viena”. Videoklipā kā viena no dejotājām piedalās arī Latvijas YouTube zvaigzne Evelīna Pārkera.

Kā redzams videoklipa sākumā, Aivars Lembergs ir uzzinājis par šīs dziesmas esamību un izteicis  jaunajiem dziedātājiem nesaudzīgu kritiku, taču puiši nav palikuši parādā atbildi un piepildījuši Ventspils mēra vēlmi, sarīkojot nelielu baleta izrādi.

“Pēc Aivara Lemberga intervijas noskatīšanās izdarījām secinājumus, ka Lemberga kungs ar kundzi ir mūs pārpratuši saistībā ar dziesmu un tās saturu. Vēlējāmies šādā veidā atbildēt viņa izteikumiem par mūsu ansambli un ceram, ka ar šo īpaši viņa vēlmēm veltīto videoklipu esam atrisinājuši visas likstas un pārpratumus. Dziesmas doma ir nevis nopelt vai nozākāt pieredzējušo politiķi, bet gan izteikt zināmu apbrīnu par viņa nelokāmo raksturu. Starp citu, mēs dzirdējām, ka Ventspils pilsētas svētku laikā Laima Vaikule nav zinājusi vārdus, ir pazudusi elektrība un kopumā pilsētas mērs bijis ļoti neapmierināts ar vāji noorganizēto pasākumu. Arī mēs koncertos šad tad aizmirstam vārdus, izsitam korķus un gadās pa kādam ārējam vai iekšējam faktoram, kas ietekmē performanci, taču mēs par koncertu prasām trīs reizes mazāku honorāru nekā Vaikules kundze, tāpēc varat droši mums padot ziņu” par videoklipu vēsta grupas dalībnieki.

Videoklipu filmējis un montējis  Elvis Lācis, kurš iepriekš strādājis pie tādiem grupas videoklipiem kā “Pūpolsvētdiena”, “Kadiljakā, “Ziemā” u.c.

Kā ziņots iepriekš, jūnijā grupa izlaida ilgi gaidīto debijas albumu, kas pieejams lielākajos straumēšanas servisos, bet patlaban grupa gatavojas savas vasaras tūres noslēgumam, aicinot fanus uz  koncertiem Rīgā, Ogrē un Valmierā.