22. oktobrī hiphop izpildītājs Reiss sadarbībā ar producentu Kārli Indrišonoku laiduši klajā albumu ar nosaukumu ”Kad Kuģi Apledos”. Ieraksts atrodams Youtube un Soundcloud platformās, kur to var lejupielādēt bez maksas. Drīzumā albums būs pieejams arī lielākajos straumēšanas servisos.

”Albumam cauri vijās scenārijs, kurš stāsta strīdu starp izpildītāju un viņa alter ego. Par to, kā izpildītāja alter ego cenšas ietekmēt viņa dzīvi un pieradīt, ka šis alter ego ir pārāks/stiprāks viņa dzīvē, un ka izpildītājs bez tā būtu tukša vieta. Šis ir stāsts, kurā ir gaišie un tumšie mirkļi. Mēs ar Kārli centāmies ar skanējumu uzsvērt tos brīžus un, manuprāt, mēs esam to izdarījuši godam,” šādi izsakās par albumu Reiss.

Albuma pirmais vēstnesis bija video dziesmai ”Obskurant”

”Nākotnes plānos ietilpst izlaist albuma singliem videoklipus, kā arī drīzumā būs plašāka informācija par albuma prezentācijas koncertu,” atkļaj mākslinieks.

Albumā piedalās arī tādi izpildītāji kā: ansis (Ansis Kolmanis), EXPSR (Ronalds Aumeistars), Easy Ez (Edgars Zeps)

Reiss iepriekšējais mini-albums “Escapism EP” tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” nominācijā “Labākais Hip-hop albums” un iepriekš arī dzīvajā izskanējis plašākai publikai vairākos koncertos un projektos, kuros piedalījies mākslinieks.

Dziesmu ieraksts/apstrāde: Kārlis Indrišonoks
Video/montāža: Jānis Smukšs
Albuma cover-art: Jānis Smukšs

Kārlis Indrišonoks un Reiss. Avots: facebook.com

Kārlis Indrišonoks un Reiss. Avots: facebook.com