Pašmāju hiphopa mākslinieks Reiks nupat laidis klajā jaunāko singlu un videoklipu “Vēlos” no rudenī gaidāmā debijas solo albuma

Jaunais singls un videoklips “Vēlos” ir liriskākais, kas jebkad dzirdēts no Reika. Vēstījums ir gana personisks, lai iepazītu mākslinieka sajūtas, taču arī labi saprotams visiem mīlniekiem emociju piepildītajā pavasarī. Dziesmas tapšanā piedalījies R&B dziedātājs Jānis Krūmiņš, zināms arī kā Mazais Zaļais.

Videoklipa veidotājs ir Toms Rings. Klipā skatāmi ainaviski skati no Rīgas apkārtnes un Jūrmalas, kā arī daļa video filmēta koncertzālē “Palladium Rīga”.

Šis ir stāsts par manu dzīvi. Šī ir mīlestības dziesma manai meitenei, sunim un visai pasaulei,

stāsta Reiks.

REIKS, īstajā vārdā Arvis Reiks, ir pašmāju hiphopa aprindās labi zināms repa izpildītājs un apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka publika Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu un pašmāju lielākās skatuves. Reiks vairākkārtīgi sadarbojies ar hiphopa mākslinieku Elfu, ar kuru vēl pavisam nesen vietnēs “Twitter” un “Youtube” sacēla pamatīgu vētru, publiski risinot savstarpējās nebūšanas un veidojot videoklipus, kuros izklāstītas konflikta problēmas.