Reiks un Elfs nupat publicējuši līdz šim neizdotu singlu “Čikāga”. Šis ir atgādinājums, ka abu sadarbība nebūt nav beigusies un drīzumā gaidāmas jaunas skaņas jaunā līmenī.

Abi izpildītāji pēdējo četru gadu laikā ir izdevuši vairākus singlus gan kopā, gan katrs atsevišķi, tomēr senākas dziesmas joprojām gaida savu dienas gaismu. Viena no tām nu nonākusi pie klausītājiem.

“Šī dziesma ir fantāzijas ceļojums, un katru klausītāju var aizvest uz pavisam citu vietu, katru individuāli. Komiska situācijas apspēlēšana pagājušā gadsimta vidū kādā alus pagraba tipa bāriņā Čikāgā. Dziesma ir par to, ka ne viss ir zelts, kas spīd . Divi personāži mēģina “nocelt ” viens otram tikko satiktu sievieti, kas izliekas par nepieejamu dāmu, līdz notikumi sagriežas pavisam otrādi. Piedziedājums izskaidro šis dziesmas ironiju. “Čikāga” ir atkāpe no līdz šim ierastajām dziesmām,” patīkamu klausīšanos novēl Elfs.

“Tas bija sen un mēs labi pavadījām laiku. Pirms jaunumiem laižam ārā to, kas nebūs iekļauts albumā, bet gribam padalīties ar to, kas toreiz bija labs. Ir vēl vismaz 10 neizdotas dziesmas, kuras visticamāk nekad arī nesasniegs klausītajus,” atklāj Reiks

“Šo dziesmu mēs ierakstijām 2013. gada rudenī, tā atgādina par laiku, kad kopā sākām strādāt pie albuma, kuru vēl līdz šim neesam izdevuši, un mūsu bērni to varbūt izdos tikai pēc mūsu nāves,” papildina Elfs.

Mūzika – Elfs ; Vārdi – Reiks un Elfs ; Dziesma ierakstīta “Uzvelku muzons” studijā , dziesmas pecapstrāde ”Prime Time Records” ( Jānis Šmēdiņš aka FAKTS ) ; Vizuālais noformējums -TRON KARTON

Raksta foto no Elfa personīgajiem arhīviem. 2012. gads, Ziepniekkalns