Sestdien, 14.oktobrī, viens no pašmāju atpazīstamākajiem hiphopa mūziķiem – Reiks- kopā ar savu ilggadējo sadarbības partneri mūzikā, studijas producentu un hiphopa izpildītāju – Elfu – prezentēs pilnīgi jaunu singlu un tā videoklipu “Zvaigznes”, kas iezīmēs pavasarī gaidāmo Reika debijas solo albumu “Ir visur”.

14.oktobrī Multikino “Kino Nakts” ietvaros notiks Reika un Elfa singla un videoklipa “Zvaigznes” prezentācija uz lielā ekrāna. Prezentācijas apmeklētājiem būs iespēja ne tikai pirmajiem noskatīties jauno videoklipu un uzzināt gaidāmos jaunumus, bet arī klātienē satikt mūziķus, nobildēties, aprunāties, kā arī noklausīties populārāko dziesmu dzīvo izpildījumu. Ierašanās no plkst. 19:30, prezentācijas sākums 20:00 Multikino (Modes un izklaides centrs Rīga Plaza) 2. stāvā.  Prezentācijas apmeklējums „Kino Nakts” apmeklētājiem ir bez maksas. Kino Nakts biļetes cena ir 9,99 €.

Afterparty norisināsies klubā FIRST МИР. Paredzēta īpaša vakara programma, kuras laikā notiks arī jaunā singla “Zvaigznes” pirmatskaņojums dzīvajā izpildījumā. Koncertā piedalīsies hiphopa izpildītāji Reiks, Elfs un Deniss, kā arī pasākuma īpašie viesi Fakts un Edavārdi.
Pasākums reizē atklās arī Reika rudens tūri “No rajona uz zvaigznēm”, kuras ietvaros tiks izpildīti visi populārākie līdz šim izdotie Reika singli. Ieeja klubā bez maksas, no 18 gadiem. Koncertprogrammas sākums 1:00.

Reiks (Arvis Reiks) ir hiphopa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “OLAS”, kas pirmo pastāvēšanas gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks uzsāka savu solo karjeru, izdodot pirmo singlu “Leģendas”. Pusgada laikā Reiks kļuva par vienu no visskatītākajiem Latvijas mūziķiem vietnē Youtube, skatījumos pārspējot lielākās pašmāju apvienības un izpildītājus. 2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jauno solo programmu, kā arī piedalījās lielākajos pašmāju festivālos, tostarp “Positivus” un “Summer Sound”. Aizvadītā gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem patriotisku dziesmu “Par Latviju”, kas skanējusi gan Rīgas pilī, gan 18.novembrī tūlīt pēc svētku uguņošanas, un to atzinīgi novērtējuši arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi.
Šajā rudenī Reiks dosies koncerttūrē “No rajona līdz zvaigznēm” , kurā apmeklētājiem būs pēdējā iespēja noklausīties visus Reika populārākos līdz šim izdotos singlus dzīvajā izpildījumā. Pavasarī gaidāms Reika debijas solo albums ar nosaukumu “Ir visur”.