Reiks straumēšanas servisos publicējis izlasi, kas apkopo solo karjeras laikā radītos populārākos singlus. Izlase nosaukta par godu pagājušo gad aizvadītajai lielākajai Reika koncerttūrei – “No rajona līdz zvaigznēm”.

Izlase klausāma visos populārākajos straumēšanas servisos. Tajā apkopoti divu gadu laikā izdotie 12 populārākie singli, kas tapuši sadarbojoties ar izpildītājiem Denisu un Elfu. Pievienoti tādi singli kā “Ziepniekkalns”, “Ziemas prieki”, “Es eju tālāk”, “Kur palika nauda?”, “Zvaigznes” u.c.

4.maijā Rīgā, klubā “Coyote Fly”, notiks izlases izdošanas svinības, kurās piedalīsies arī visi “No rajona līdz zvaigznēm” tūres dalībnieki –  Reiks, Deniss, Elfs un DJ 24k. Kā īpašais viesis uzstāsies hiphopa izpildītājs Fakts.  Programmā būs gan labi zināmās dziesmas, gan jaunumi, kas piedzīvos savus pirmatskaņojumus publikas priekšā. Neiztrūkstoši būs arī negaidīti pārsteigumi, par kuriem parasti parūpējas pats Reiks. Atgādinājumam, uz neseno Olas koncertu klubā Coyote Fly Reika alter ego Famous Latvian Rappist ieradās ar tanku.
Par godu izlases publicēšanai sadarbībā ar “Five Stars Cap” ir izveidotas īpaša dizaina limited edition “No rajona līdz zvaigznēm” cepures ar trīs zvaigznēm, pie kurām šobrīd iespējams tikt izlozes kārtā un vēlāk tās nonāks arī internetveikalā pilsetaskrekli.lv. Vairāk par izlozi iespējams uzzināt Reika Facebook lapā. 
Kopš 2016.gada hiphopa izpildītājs REIKS (Arvis Reiks) kļuvis par plaši atpazīstamu solo mākslinieku, kura singli “West Coast” un “Vēlos” pusgada laikā sasniedza skatītāju miljonus Youtube. 2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jaunizveidoto solo programmu, kopumā pulcējot vairākus tūkstošus klausītāju. Nozīmīgākie vasaras koncerti aizvadīti festivālos “Positivus” un “Summer Sound”. Tā paša gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem singlu un videoklipu “Par Latviju”, kas savu pirmatskaņojumu piedzīvoja Rīgas pilī un 18.novembrī ticis atskaņots pēc oficiālās svētku uguņošanas krastmalā. Aizvadītajā gadā Reiks ar skatuves biedriem Denisu un Elfu devās koncerttūrē ar nosaukumu “No rajona līdz zvaigznēm”, kurā vairākās Latvijas pilsētās izpildīja populārākos singlus no visu trīs mākslinieku sadarbības pirmsākumiem līdz pat jaunākajiem veikumiem.