Pašmāju hiphopa mākslinieki Reiks, Elfs un Deniss aizvadītajā nedēļas nogalē nodeva klausītājiem kopīgu singlu un videoklipu “Tik daudz”, kas dažu dienu laikā kļuvis par Youtube hitu, sasniedzot pirmo pozīciju Latvijā skatītāko videoklipu vidū.

Videoklips “Tik daudz” ieturēts “american high school” noskaņās, galvenajās lomās iejutušies paši dziesmas izpildītāji, savukārt kluba kadru filmēšanā varēja piedalīties ikviens mūziķu atbalstītājs. Dziesma iemantojusi “Tēva himnas” titulu. Sižets atklāj kā izlutināti bāgāta tēva dēli sāk izturēties necienīgi pret skolas biedriem, apceļ citus un izrādās ballītes. Kad tēvs pēc kārtējā huligānisma akta tiek izsaukts uz skolu, viņš puikas kārtīgi pārmāca. Dziesmas vēstījums ietverts videoklipa beigās:
Nedari pāri citiem un netēlo to, kas neesi, jo Tēvs redz visu, tāpēc beigās visiem tiek pēc nopelniem!
“Tēva” tēla interpretācija paliek skatītāju ziņā.

Singla mūzikas autors ir Viesturs Rupeiks (Guestino), pēcapstrāde Jānis Šmēdiņš (Fakts). Videoklipa operatori: Toms Rings, Dāvids Stūrmanis. Filmēšana norisinājās vairākās vietās, tostarp Lielupes pamatskolā, naktsklubā “Just Bar”, veikalos “Games 4 You” un”SexyStyle”. Kluba ainās piedalījušās “Royal Dance” karsējmeitenes, dēliem mugurā redzamas “Latvijas Beisbola Federācijas” aizdotas jakas. Mūziķi izsaka pateicību Armandam Filipsonam un visiem draugiem un aktieriem, kuri piedalījas klipa filmēšanā!

Jau šajā nedeļā sadarbībā ar “XL Energy drink” klubā “Jelgavas krekli” tiks atklāta Reika, Denisa un Elfa tūre “No rajona līdz zvaigznēm”

Tūres koncertos apmeklētāji varēs dzīvajā izpildījumā piedzīvot visus līdz šim populārākos singlus no “Ziepniekkalns” līdz pat “Zvaigznes”. Tūrē tiks izpildītas arī līdz šim koncertos maz skanējušas dziesmas, kā arī nupat iznākušais singls “Tik Daudz”. Šī būs unikāla koncertprogramma, kas apkopos visus Reika solo karjeras laikā radītos singlus, sadarbojoties ar Denisu un Elfu. Katrā tūres koncertā piedalīsies arī DJ 24k. “No rajona līdz zvaigznēm” tūri atbalsta “XL Energy drink” un veikals “Sportland”. Foto: Billijs Locs.

25.11.2017. Jelgava, “Jelgavas krekli”
15.12.2017. Liepāja, “Big7”
12.01.2018. Ogre, “Hauze”
19.01.2018. Valmiera, “Multiklubs”
20.01.2018. Saldus –
divi koncerti (dienas koncerts bez vecuma ierobežojuma), norises vieta tiks paziņota vēlāk

09.02.2018. Tūres noslēguma lielkoncerts Rīgā, klubā “First Mir”