Reika mazais brālis Kristofers jeb BIG KRI$IIC debitē ar singlu un videoklipu ”ES PLANĒJU”, atbildot uz nesen izdoto Reika dziesmu “NE LĪDZ GALAM”, kurā lielais brālis ir pasmējies par pašu Kristoferu.

“ES PLANĒJU” klipā Reika brālis Kristofers visai tieši atbild uz Reika jaunāko video, kurā bija ievietots kadrs pēc kāda tusiņa. Tajā Kristofers ļoti saguris uz jautājumu “kā tu jūties?” atbild īsi – “ne līdz galam”.
Atsaucoties uz lielā brāļa joku, savā debijas videoklipā Kristofers jeb BIG KRI$IIC ielicis dokumentālu kadru ar Reiku pašu, kas iefilmēts vēl drūmākā gaisotnē.
”Te nu ir atriebība! Ir skaidri redzams, ka jaunā repa leģenda ir dzimusi,”
pašpārliecināti sevi piesaka BIG KRI$IIC.
Kā noskaidrojām, pats Reiks par šo notikumu pavērsienu ir diezgan ieintriģēts un ir uzaicinājis brāli uzstāties ar savu jauno dziesmu arī šo piektdien, 4.maijā, klubā COYOTE FLY.
“Šo būs interesanti pavērot! Es neesmu dusmīgs, drīzāk nepacietīgs redzēt, kas notiks tālāk. Turklāt tas klipā ievietotais video filmēts pirms 4 gadiem, tas bija tik sen, ka tā vairs nav taisnība,” smejoties atbild Reiks. ”Tiekamies šo piektdien klubā COYOTE FLY!”

BIG KRI$IIC saka paldies:
Elvim Lācim, Rainers Pavāram, Zērglim, Faktam. Galvenais paldies Brangajam Osim un HugeElvizz un paldies manai mammai , kura mani nav izmetusi no mājam!

Ja vēl nezini, kā šis viss sākās, skaties rakstu par Reika videoklipu “Ne līdz galam” ŠEIT!