Jaunā un harizmātiskā dziedātāja PYØR ar savu debijas singlu “Broke My Rules” iegūst Spotify atskaņošanas sarakstu redaktoru uzmanību un divu nedēļu laikā kopš dziesmas ievietošanas straumēšanas servisā Spotify sasniegusi vairāk kā 89’000 klausījumu. Dziesma atrodama “Spotify Fresh finds” un “Spotify Fresh finds: Hiptronix”  atskaņošanas sarakstos.

Lai arī savu panākumu gājienu dziesma uzsāka jau šā gada  26.maijā, kad jaunā latviešu dziedātāja, īsi pēc uzvaras vokālistu konkursā “Ghetto Faktors”, dziesmu publicēja savā Soundcloud profilā sasniedzot vairāk kā 63’000 klausījumus un tika iekļauta dažādos Youtube lietotāju video atskaņošanas sarakstos, bet mūzikas žurnālists, un radio Dj Toms Grēviņš šo dziesmu nodēvēja par, iespējams, svarīgako singlu Latviešu mūzikā 2016.gadā.

“Broke My Rules” stāsta par vēlmi būt patiesi mīlētam un cienītam”, par dziesmu stāsta PYØR, “dziesma ir par to īsto un vienīgo personu, ar kuru var smieties, raudāt un kura dēļ Tu uzdrīksties lauzt savus likumus.”

Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir pati Taronuhi, bet dziesmu proucējis Makree, kurš ir sastrādājies ar tādiem māksliniekiem kā Aminata, Dvines, Linda Leen, Edvard Grieze u.c.

PYØR (PYOR), īstajā vārdā Taronuhi Hačjanai (ang. val.: Taronuhi Khachyan) iepriekš ir gan koncertējusi šauram klausītāju lokam, gan uzstājusies festivālā Positivus. Nupat kļuvusi arī par vokālistu konkursa “Ghetto Faktors” uzvarētāju un ieguvusi lielu atzinību no Latvijā un Ārzemēs zināmiem mūziķiem.

PYØR ir harizmātiska dziedātāja, dziesmu autore no Rīgas, Latvijas. Viņas muzikālajās performancēs ir iekļauti tādi mūzikas stili kā jazz, soul, pop, electronic and funk. Taronuhi pati komponē mūziku un raksta vārdus savām kompozīcijām. Katrs gabals tiek rakstīts, balstoties uz Taronuhi un viņas draugu dzīves pieredzēm, kā arī, iedvesmojoties no modernās sabiedrības aktuālām tendencēm. PYØR pārņem klausītājus ar savu vienkāršību un profesionālo minimālismu, lielākoties akcentējot un pievēršot uzmanību detaļām, unikalitātei un performances kvalitātei.

Seko PYØR jaunumiem šeit:
Facebook
Spotify
Soundcloud
Instagram
Twitter