Pēc uzvaras vokālistu konkursā “Ghetto Faktors” jaunā latviešu dziedātāja PYØR (īstajā vārdā Taronuhi Hačjana) izdod savu pirmo lielo singlu “Broke My Rules”, kuru producējis Makree.

“Broke My Rules” stāsta par vēlmi būt patiesi mīlētam un cienītam”, par dziesmu stāsta PYØR, “dziesma ir par to īsto un vienīgo personu, ar kuru var smieties, raudāt un kura dēļ Tu uzdrīksties lauzt savus likumus.”

Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir pati Taronuhi, bet dziesmu proucējis Makree, kurš ir sastrādājies ar tādiem māksliniekiem kā Aminata, Dvines, Linda Leen, Edvard Grieze u.c.

Lūk, video no singla prezentācijas Ghetto Games ietvaros

PYØR (PYOR), īstajā vārdā Taronuhi Hačjanai (ang. val.: Taronuhi Khachyan) iepriekš ir gan koncertējusi šauram klausītāju lokam, gan uzstājusies festivālā Positivus. Nupat kļuvusi arī par vokālistu konkursa “Ghetto Faktors” uzvarētāju un ieguvusi lielu atzinību no Latvijā un Ārzemēs zināmiem mūziķiem.

pyor ghetto faktors

PYØR ir harizmātiska dziedātāja, dziesmu autore no Rīgas, Latvijas. Viņas muzikālajās performancēs ir iekļauti tādi mūzikas stili kā jazz, soul, pop, electronic and funk. Taronuhi pati komponē mūziku un raksta vārdus savām kompozīcijām. Katrs gabals tiek rakstīts, balstoties uz Taronuhi un viņas draugu dzīves pieredzēm, kā arī, iedvesmojoties no modernās sabiedrības aktuālām tendencēm. PYØR pārņem klausītājus ar savu vienkāršību un profesionālo minimālismu, lielākoties akcentējot un pievēršot uzmanību detaļām, unikalitātei un performances kvalitātei.