Piektdien, 12 februārī, galvaspilsētas klubā “ONE ONE” norisināsies pirmais, sērijas “Urban Soulz”, pasākums 2016 gadā. Pasākumā uzstāsies leģendārais grime-MC no dienvid-Londonas, mākslinieks no tādiem leibliem kā Hyperdub, Ninja Tune, viens no dabstepa himnas “Skeng” autoriem, bijušais Roll Deep kolektīva dalībnieks – Patrick Knight, vairāk zināms kā Killa P.

Pēdējo desmit gadu laikā viņš paspēja izlaizt dažus miksteipus sadarbībā ar tādiem māksliniekiem kā Skepta, Tempa T, The Bug, Badness, Jamakabi un Flow Dan (Killa P brālēns). Ar savu unikālo akcentu Killa P cieši iesēdās uz Angļu grime-scēnas un pateicoties savam talantam sasniedza starptautisko līmeni. Killa P talants neierobežojās ar viņa muzikālo karjeru, jo viņam sanāca atvērt sevī aktiera mākslu un nospēlēt vienu no lomām filmā “Circle Of Revenge”, kā arī šogad būs filmas “Honey Trap” premjera, kurā Killa P arī piedalījās kā aktieris.

Ne bieži Rīgā var paklausīties stila “grime” mūziku, tādēļ promouteri iesaka nepalaist garām gaidāmo pasākumu. Killa P kāps uz skatuves kopā ar igauņu Dubstep mākslinieku Slin, ar kuru šogad jau uzstājās festivālā “Outlook” Horvātijā. Kopā ar ielūgtajiem viesiem uzstāsies arī vietējie mākslinieki Dope From Above, Lessfucc, W3C, Mavi & Grime Time, kā arī speciālais viesis no Sankt-Pēterburgas – Siprut. Turklāt vakara gaitā skanēs ne tikai grime un dubstep mūzika, bet arī tuva stilam base mūzika – uk funky, 2step un uk garage.

Sākums 22:00. Biļešu cena 8 eiro pie ieejas un 5 eiro iepriekšpārdošanā.
Ieeja no 18 gadiem, darbosies face-control.