Pašmāju hiphopa mākslinieks Pikaso publisko pirmo singlu “U (can keep your cools)” no gaidāma mini albuma.

Mūziķis Pikaso laiž klajā pirmo vēstnesi no šogad plānotā mini-albuma Angļu valodā. Dziesma“U (can keep your cools)” tapusi sadarbībā ar Jāni Aišpuru (The Sound Poets) un Arni Račinski (Laika Suns).

Topošais mini albums  ar nosaukumu “Yes, i am. Who knew” būs Pikaso trešais studijas ieraksts un tā galvenā atšķirība no priekštečiem ir tāda, ka tas top Angļu valodā, “Domāju, ka mūzika pati par sevi ir universāla valoda, taču šis ir mans izmēģinājums – rečitēt Angļu valodā, kuru saprot liela daļa pasaules un tas nekonfliktē ar manām makslineciskajā ambīcijām radīt.”

Mūzika dziesmai tapusi sadarbojoties ar Jāni Aišpuru un Arni Račinski.

Ar Jāni attīstījām sākotnējos motīvus, nofiksējot aptuveno dziesmas formu, bet pēcāk ar Arni dziesma tika pārrakstīta, noslīpēta un papildināta ar dažiem elementiem. Abus mūziķus cienu par viņu paveikto savā mūzikas žanrā un radās interese kopīgai sadarbībai. Cilvēki, kas liek man augt pašam gan muzikāli, gan garīgi – uzskatu, ka tā ir perspektīva priekš manis,

par paveikto gandarīti stāsta Pikaso.

Pikaso (īstajā vārdā – Jānis Lipšāns) pārstāv Latviešu hip hop scēnu jau vairāk kā dekādi un kopš 2000. gadu sākuma ir izdevis 2 solo albumus (Satikšanās vietu mainīt nedrīkst (2013), SVMN: B Puse (2014).  Ieraksts “Satikšanās Vietu Mainīt Nedrīkst” saņem Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvu “Zelta Mikrofons 2013” nominācijā Labākais HipHop albums.  Kā arī Pikaso ir piedālījies daudzās dziesmās kā viesmākslinieks un sadarbojies ar tādiem pašmāju mūziķiem kā Gustavo, Goran Gora, Dons, Aija Vītoliņa un citiem.

“U (can keep your cools)” pieejama straumēšanai un lejuplādēšanai:

Pikaso citviet:
Facebook
Instagram
Twitter