Ozols un grupa Tehnikums ziemas izskaņā dodas koncerttūrē “Semestris”. Koncerti paredzēti astoņas Latvijas pilsētās – Rīgā, Cēsīs, Saldū, Valmierā, Tukumā, Ogrē, Jelgavā un Liepājā .

Tūres atklāšanas koncerts plānots 23. februārī Rīgā, klubā “One One” Šarlotes iela 18a, savukārt noslēgums 30. martā, “Fontaine Palace” Liepājā. Kā īpašie viesi tūres atklāšanas koncertā piedalīsies “bītmeikers” Niklāvz , Dj Krii un hip hop izpildītājs Dii (ex Full Clipp), kas vairāk kā  pēc 15 gadu pauzes ir atgriezies uz skatuves ar jauniem skaņdarbiem. Biļetes uz atklāšanas koncertu meklē jau šodien visās “Biļešu servisa” kasēs un arī mājaslapā, starts plkst 22:00


Tūres ietvaros būs iespēja iegādāties limitētā daudzumā pārizdoto albūmu “Semestris” kasetes formātā, kā arī t kreklus “Semestris”

Kā norāda Ozols, tad albums “Semestris” bijis jauns izaicinājums gan skanējuma, gan arī koncepcijas ziņā, jo tam ir divas daļas – A un B puse. A pusē ir stāsts par divu jaunu cilvēku attiecībām, kas vijas cauri piecām dziesmām, savukārt B pusē ir mūsu dziesmu “mash up” versijas un bonusa treks “Tu vari tēlot”. Man šis, iespējams, bija solis ārpus “komforta zonas”, taču esmu ļoti priecīgs par ierakstu un iespēju strādāt ar grupu “Tehnikums”.

“Nevarējām pat iedomāties, ka reiz izdosim kopīgu albumu ar Ozolu. Esam priecīgi, ka viņš ir labi izpratis un veiksmīgi turpina grupas “Tehnikums” aizsākto tematiku gan muzikāli, gan vizuāli. Turklāt strādāt kopā ar Ozolu ir ļoti interesanti un jautri,” stāsta grupas “Tehnikums” bundzinieks Dagnis Neilands.

Albuma vāka autors ir vairāku līdzšinējo Ozola videoklipu un vizuālo noformējumu autors Andrejs Skurjats (“Brotherlab”), savukārt gala skanējums tapis kopā ar Ansi Kolmani studijā “Dirty Deal Audio” Brasā.