Ar trešo singlu no gaidāmā, sestā Ozola studijas albuma “Neona Pilsēta” mūziķis turpina gatavoties albuma prezentācijas koncertiem 16. un 17. novembrī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6

“Nekad” tapšanā piedalījušies: H. Šteins – Katapullt (bīts/mikss), ansis (mikss un māsters),  DREE (foto);

“2018. gads man ir bijis diezgan piepildīts, bet šiem visiem notikumiem sāku gatavoties jau gada sākumā, kad pastāvīgi pie sevis domājot, kā realizēt savas “piecstāvīgās idejas” nonācu pie idejas par albuma “Neona Pilsēta” realizāciju. Es ļoti ceru, ka es nelikšu vilties nevienam, jo šis koncerts būs īpašs gan man, gan, es ceru, arī apmeklētājiem. Liels paldies manai nelielajai komandai, kas palīdz man realizēt visas mūsu lielās un mazās idejas, sākot ar bītiem, video un beidzot ar koncertiem”, stāsta Ozols.

Kā ziņo mūziķis , tad pirmās 100 biļetes uz abām koncerta dienām būs pieejamas par īpašu cenu, visās “Biļešu Serviss”  kasēs, bet kā īpašs papildiņajums prezentācijas koncertam ir pop-up veikals un informatīvā telpa “Stila vēstniecība”, kas laika periodā no 7. septembra līdz 7. oktobrim būs atvērta Tallinas ielas kvartāla daudzfunkcionālajā telpā “Kvartāls”. Koncertā bez Ozola uz skatuves kāps arī  īpašie koncerta viesi – bītmeikers/Dj Niklāvz, kas ir veidojis lielāko daļu bītu albumam “Neona pilsēta”, kā arī izpidītāja VIŅA.