Ozols & Tehnikums gatavojoties tūrei, kuras ietvaros sniegs koncertus astoņās Latvijas pilsētās, ir sagatavojuši video dziesmai “Ļoti”, kas ir iekļauta kopīgi ierakstītā un izdotā albumā “Semestris”.

“Mūs saista retro futūrisms, un šis bija vēl viens veids, kā to atspoguļot, ar šo video mēs vēlreiz akcentējam to, ka albums “Semestris” ir divu žanru mikss, divu žanru ķīmija. Īpašs paldies mūsu radītājam, ķīmiķim Aldim Kalniņam”, saka Ozols.

Video veidojis Ansis Blumbergs, asistents Otomārs Bērziņš, gaismas – Didzis Krastiņš .

Tūres koncerti paredzēti Rīgā, Cēsīs, Saldū, Valmierā, Tukumā, Ogrē, Jelgavā un Liepājā.  Tūres atklāšanas koncerts plānots 23. februārī Rīgā, klubā “One One” Šarlotes iela 18a, savukārt noslēgums 30. martā, “Fontaine Palace” Liepājā.

Kā īpašie viesi tūres atklāšanas koncertā piedalīsies “bītmeikers” Niklāvz , Dj Krii un hip hop izpildītājs Dii (ex Full Clipp), kas vairāk kā pēc 15 gadu pauzes ir atgriezies ar uz skatuves ar jauniem skaņdarbiem. Biļetes uz atklāšanas koncertu meklē jau šodien visās “Biļešu servisa” kasēs un arī mājaslapā. Starts plkst 22:00

Vairāk informācija par tūri : www.semestris.lv