Atpakaļ Nākotnē ir Ozola jaunā albuma tituldziesma, kas tapusi sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu KODEK. Videoklipā KODEK pavadībā Ozols tiek aizvests starpgalaktiskā ceļojumā uz planētām, par kuru eksistenci nojauš tikai filmas Star Trek kuģa USS Enterprise kapteinis Džeimss Tiberius Kirks, bet viss ceļojums noslēdzas planētā Flopijs, kurā izrādās vēljoprojām valda 80-ito gadu noskaņas un mode. Planēta Flopijs ir kā laika kapsula, kurā izbijušas un sen neredzētas slavenības vēljoprojām ir aktuālas.

Piektais studijas albums

Atpakaļ Nākotnē ir pašmāju hiphop mākslinieka Ozola piektais studijas albums, kurā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat šī gada rudenim, tostarp singli Piemēri (2013.), Sapņotājs (2013.), Ilgojos (2014.), Mirāža (2012.) un jaunākais singls Superhaips (2015.). Albuma tapšanā piedalījušies bītmeikeri Oriole, NiklāvZ, H.Šteins, studijas producenti ansis (Dirty Deal Audio), D.Muižnieks un J.Kalve (Labo ierakstu studija), viesmākslinieki Edavārdi, Nātre, Raymoha, Roberts, Kodek, scratch no DJ Dzee, taustiņus iespēlējuši P. Upelnieks un K.Indrišonoks.

Jaunais albums pieejams straumēšanas servisos SpotifyDeezer, iTunes, digitāli iegādājams ozols.bandcamp.com. Albuma vinila plates PRE-ORDER, CD par īpašu cenu un T-krekli pieejami www.atpakalnakotne.lv un veikalā HOODSHOP, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2.

Atskatu uz albuma Atpakaļ Nākotnē prezentāciju skaties ŠEIT!

www.atpakalnakotne.lv
facebook.com/ozmuzika
twitter.com/ozmuzika
instagram.com/ozmuzika
kodek.eu