ATPAKAĻ NĀKOTNĒ prezentācijas pasākums notika 2015.gada 12. novembrī klubā ONE ONE, Rīgā. Apmeklētājiem bija iespēja baudīt īpaši prezentācijai sagatavoto šovu ar 3D objektiem un videoprojekcijām, pagalmā nobildēties pie kulta filmas Back To The Future automobīļa, kā arī relaksēties vinila mūzikas pavadībā. Par godu notikumam tapa arī īss vakara programmas izklāsts rīmēs un videoversijā.

No plkst. 20:00 klubs vēra vaļā durvis un pie ieejas jau pulcējās prezentācijas viesi. Vakara programma sākās ar jaunā režisora Dāvja Dreimaņa dokumentālās īsfilmas Laiks ir uzvarējis. Tālāk sekoja Kinoblogeri.lv sagatavota programma un 21:10 tika prezentēts Ozola jaunā albuma tituldziesmas Atpakaļ Nākotnē videoklips, kam sekoja koncerts ar viesmākslinieku piedalīšanos, tostarp Edavārdi, Nātre, Raymoha, Kurts, Roberts, DJ Dzee, Spatz Beatz, kā arī Kodek.

Pēc plkst. 23:00 muzikālo programmu lielajā zālē turpināja NiklāvZ un Oriole. Mazajā Chillout zālē visu vakaru uzstājās Dj Richi (Vinyl) un pagalmā bija iespēja aplūkot automašīnu DeLorean DMC12, kas kulta filmā Back to the Future bija pārveidota par laika mašīnu un skatāma arī Ozola jaunākajā videoklipā SUPERHAIPS.

atpakaļ nākotnē prezentācija

Atpakaļ nākotnē ir Ozola piektais studijas albums. Albumā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat šī gada rudenim, tostarp singli Piemēri (2013.), Sapņotājs (2013.), Ilgojos (2014.), Mirāža (2012.) un jaunākais singls Superhaips (2015.).

Albuma tapšanā piedalījušies bītmeikeri Oriole, NiklāvZ, H.Šteins, studijas producenti ansis (Dirty Deal Audio), D.Muižnieks un J.Kalve (Labo ierakstu studija), viesmākslinieki Edavārdi, Nātre, Raymoha, Roberts, Kodek, scratch no DJ Dzee, taustiņus iespēlējuši P. Upelnieks un K.Indrišonoks.

Noklausīties un iegādāties albuma digitālo kopiju iespējams vietnē ozols.bandcamp.com. Atpakaļ nākotnē suvenīri, kā arī CD un vinila plates iepriekšpārdošanā – www.atpakalnakotne.lv

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000.), pēc kura sekoja albums Cieņa un mīlestība (2001.), Augstāk, Tālāk, Stiprāk (2002.), Dūzis (2003.) un 2009. gadā izdotais albums Neatkarība.
2015. gadā Ozols izdeva savu piekto studijas albumu Atpakaļ nākotnē, kurš izvirzīts Hiphopa albuma nominācijā Latvijas mūzikas ierakstu gada balvā Zelta mikrofons. Albuma singls Superhaips izdots Ziemeļīrijā filmētajā videoversijā, kurā redzama automašīna DeLorean DMC-12 no kulta filmas Back to the Future.
2016. gadā gaidāms albuma vinila versijas izdevums, Atpakaļ nākotnē koncerttūre un singla Situācijas videoklips.
Savas radošās darbības laikā Ozols piedalījies arī tādos projektos kā Fact un Rool Makaz.