Hiphopa mākslinieks Ozols (Ģirts Rozentāls) laiž klajā pirmo vēstnesi – singlu un video «Personības rekords» no gaidāmā soloalbuma.

“Video materiālu dziesmai iesākām filmēt jau pašā gada sākumā, taču vairāku faktoru dēļ neizdevās pabeigt klipa scenārija daļu savlaicīgi. Lai realizētu ieplānoto, nācās diezgan daudz gaidīt uz procesiem, kurus īsti līdz galam nevarējām ietekmēt, un tikai aprīļa pirmajās dienās visu izdevās nofilmēt līdz galam. Video gatavošanas procesi brīžiem bija tikpat emocionāli un sarežģīti, kā pats stāsts un reps šajā dziesmā. Zīmīga pieturzīme šajā video ir arī “Oldsmobile” auto, kuru varēja pirmo reiz vērot 2002. gada video — “Jauna Diena/Kas i a?” (skatīt šeit).

Īpašu paldies Ozols saka – Ansim Kolmanim, Niklāvam, Danielam Veisam, Ilvaram Vilcānam, Nike Latvia, Rīgas Pašvaldības policijai, RCG Lighthouse, Noliktavai Nr3 un pārējiem, kuri palīdzēja video klipa tapšanā.

Dziesma pieejama arī straumēšanas servisos:
Spotify : https://ej.uz/personibasrekords
Bandcamp: https://ej.uz/personibasrek

Ozols jeb Ģirts Rozentāls ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un Mīlestība”(2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis divas reizes Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība”, “Augstāk, Tālāk , Stiprāk”, un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, 2015. gadā “Zelta mikrofona” balvu par atgriešanās albumu “Atpakaļ nākotnē”. 2017. gadā izdevis kopīgu albūmu ar grupu “Tehnikums”.