Ar videoversiju dziesmai “Stils”, kas ir otrais singls no gaidāmā, sestā Ozola studijas albuma “Neona Pilsēta”. Hiphopa mākslinieks Ozols izziņo albuma prezentācijas koncertus 16. un 17. novembrī Tallinas ielas kvartāla koncertzālē “Tu jau zini kur!”.

“2018. gads man ir bijis diezgan piepildīts, bet šiem visiem notikumiem sāku gatavoties jau gada sākumā, kad pastāvīgi pie sevis domājot, kā realizēt savas “piecstāvīgās idejas” nonācu pie idejas par albuma “Neona Pilsēta” realizāciju. Es ļoti ceru, ka es nelikšu vilties nevienam, jo šis koncerts būs īpašs gan man, gan, es ceru, arī apmeklētājiem. Liels paldies manai nelielajai komandai, kas palīdz man realizēt visas mūsu lielās un mazās idejas, sākot ar bītiem, video un beidzot ar koncertiem”, stāsta Ozols.

Kā ziņo mūziķis , tad pirmās 100 biļetes uz abām koncerta dienām būs pieejamas par īpašu cenu, visās “Biļešu Serviss”  kasēs, bet kā īpašs papildiņajums prezentācijas koncertam ir pop-up veikals un informatīvā telpa “Stila vēstniecība”, kas laika periodā no 7. septembra līdz 7. oktobrim būs atvērta Tallinas ielas kvartāla daudzfunkcionālajā telpā “Kvartāls”. Koncertā bez Ozola uz skatuves kāps arī  īpašie koncerta viesi – bītmeikers/Dj Niklāvz, kas ir veidojis lielāko daļu bītu albumam “Neona pilsēta”, kā arī izpidītāja VIŅA.

Dziesmas video tapis sadarbībā ar Brotherslab un tā autors ir Andrejs Skurjats (Dree), savukārt mūzikas autors ir elektroniskās mūzikas apvienības “Dirty Deal Audio” producentents NiklāvZ, ar kuriem iepriekš Ozols  sadarbojiess arī ierpiekšējo projektu tapšānā.

Koncerta biļetes meklē: https://ej.uz/stilsbiletes