Jau šo piektdien, 2. decembrī, koncertzālē Palladium notiks hiphop izpildītāja Ozola 20 gadu jubilejas koncerts “Laika Kapsula”, kurā mākslinieks skatītājus aicinās atskatīties uz savas karjeras spilgtākajiem brīžiem, populārākajiem skaņdarbiem un projektiem.

Ja esi URBAN CONCEPT Facebook lapas sekotājs, Tev ir iespēja laimēt ielūgumus uz šo koncertu. Konkursa noteikumi šeit: www.fb.com/UrbanConceptLV

2. decembrī Ozolam uz skatuves pievienosies arī muzikālie draugi un domubiedri, ar kuriem karjeras laikā izveidojusies veiksmīga sadarbība. Uz Palladium skatuves redzēsim  tādus Latvijas repa scēnas meistarus kā Edavārdi, Kurts, mūziķus no pazīstamajiem projektiem AUSTRUMBLOKS (māksliniekus Domino, Neplagiat, Raymoha) un SAVS I SAVS (Skutelis, Nātre, KZR). Par atmosfēru un mūziku līdz koncerta sākumam rūpēsies dīdžeju duets TUNNDAMN, kuri savos setos spēlēs latviešu hip-hopu.

Papildus muzikālajiem priekšnesumiem, koncerta apmeklētājiem būs iespēja apskatīt Ozola un Nike kopīgi rīkotu ielu mākslinieku sacensību “Laika kapsula”, kurā ielu mākslinieki Tron Karton, Lazy BraFla VourKIWIE un Rombo kāos sacentīsies, pārveidojot un savā interpretācijā ietērpjot par nu jau klasiku kļuvušos Nike apavus “Air Force One mid”.

Koncerta “Laika kapsula” biļetes pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs un internetā: http://ej.uz/OzolsPalladium

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību viņš uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Solo karjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis Zelta diska statusu ar albumu “Cieņa un mīlestība” un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, turklāt aizvadītajā gadā “Zelta Mikrofons” balva saņemta tieši par atgriešanās albumu “Atpakaļ nākotnē”.