Singls “Viss slikti” ir vēl līdz šim nedzirdēta dziesma no nupat izdotā OLAS debijas albuma “IR KLĀT”.  Otrdienas pašā vakarā OLAS negaidīti pārsteidza sekotājus, publicējot videoklipu, kuru rotā apvienības heiteru komentāri.

Līdz ar šo notikumu pavērsienu, dziesma beidzot klausāma arī Youtube. Atgādināsim, ka jaunās OLAS dziesmas iepriekš ekskluzīvi varēja klausīties tikai albuma CD īpašnieki. Šobrīd albuma fizisko kopiju iespējams iegādāties OLAS tūres oficiālajā mājas lapā VAITUESIGATAVS.LV. Drīzumā albums nonāks arī plauktos citās tirdzniecības vietās.

Nākamā tūres pieturvieta – 28.aprīlis, Madona, Smeceres krogs

Noslēguma lielkoncerts “Palladium Riga” 26.maijā

Hiphopa apvienības “OLAS” ilgi gaidītais debijas albums “IR KLĀT” tika laists klajā šajās Lieldienās.  Albumā klausāmas 14 prikolrepa kompozīcijas, kas tapušas no apvienības pirmsākumiem līdz pat šī gada pavasarim, tostarp populārākie singli “Daudz naudas”, “Dzīvoju pie mammas”, “Priekšnieku nav”, “Keep calm like Kristaps Porzingis”, “Prezidents” pied. Renārs Zeltiņš, kā arī 8.martā izdotais singls “Policists” pied. Nikolais Puzikovs un sešas vēl līdz šim nedzirdētas dziesmas. 

Albuma izdošanu turpina reģionālā koncerttūre “VAI TU ESI GATAVS?”, kas norisināsies kopumā deviņās Latvijas pilsētās no 21.aprīļa līdz 19.maijam un noslēgsies ar lielkoncertu koncertzālē “Palladium Riga” 26.maijā Rīgā. Biļetes uz “Palladium Riga” lielkoncertu pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī bilesuserviss.lv.

Koncerttūrē apvienībai pievienosies jaunais un daudzsološais DJ Guestino, kas iesildīs publiku pirms koncertiem. Vairākos tūres koncertos uz skatuves līdzās abiem “OLAS” dalībniekiem kāps arī dziedošais policists Nikolajs Puzikovs. 6.maijā Ventspilī teātra namā “Jūras vārti” notiks vienīgais tūres dienas pasākums, kuru būs iespēja apmeklēt bez vecuma ierobežojuma. Pēcāk “Jūras vārtos” notiks vakara koncerts un nakts ballīte. Savukārt noslēguma koncerta programmā “Palladium Riga” piedalīsies īpašie viesi, kas tiks paziņoti tuvojoties koncertam, paredzētas arī aktivitātes no sadarbības partneriem.

“VAI TU ESI GATAVS?” koncerttūres datumi:

28.04. Madona, “Smeceres krogs” | Madonas novada Mārcienas pagasts

04.05. Alūksne, klubs “Prelūdija” | Latgales iela 2, Alūksne

05.05. Ogre, klubs “Hauze” | Brīvības iela 1, Ogre

06.05. Ventspils, “Jūras Vārti” jaunā zāle | Karlīnes iela 40, Ventspils

12.05. Saldus, klubs “Muziķene” | Lielā iela 3, Saldus

13.05. Liepāja, pludmales bārs “Red Sun Buffet”

19.05. Jelgava, klubs “Jelgavas krekli” | Lielā ielā 19A, Jelgava

26.05. Rīga, koncertzāle “Palladium Riga” | Marijas iela 21

Koncerttūri atbalsta: XL Energy drink, “SIXT” auto noma, modes un izklaides centrs “Riga Plaza”, kinoteātris “Multikino”, Draugiem.lv

Informē: UrbanConcept.lv, Skaties.lv, Latvijas Radio 5 – PIECI.LV

Vairāk informācijas: www.vaituesigatavs.lv

Hiphopa apvienība “OLAS” radusies kā humora projekts pirms trīs gadiem, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un apvienības “Kreisais Krasts” biedram Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā “OLAS” sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. Šobrīd apvienības Youtube videoklipu skatījumi kopumā pārsniedzot 20 miljonus. Arī Instagram sekotāju skaits katram dalībniekam ir iespaidīgs: Reikam vairāk nekā 50 tūkstoši un Žanim 40 tūkstoši. Līdz šim “Olas” priecējuši fanus vien ar atsevišķiem singliem, videoklipiem, kā arī koncertos. Šajā pavasarī beidzot klajā nāks debijas albums.