Tas ir noticis! OLAS patiešām paspēja izdot videoklipu debijas albuma “Ir klāt” singlam “Pāri okeānam” līdz lielkoncertam Palladium.

Par spīti nepatīkamiem atgadījumiem, kas piemeklēja grupu filmēšanas laikā Barselonā, videoklips tomēr ieraudzījis dienas gaismu, un nu to papildina arī stāsts par piedzīvoto.

Videoklipā vēlamies atgādināt, ka ceļojot jābūt uzmanīgiem, lai negadītos, kā mums, un, draugi, neaizmirstiet, ka piedzīvot lieliskus mirkļus var arī tepat mājās. Esam laimīgi atgriežoties atpakaļ Rīgā, atklāj grupa.

26.maijā koncertzālē Palladium notiks OLAS tūres noslēguma koncerts. Ieeja pasākumā no 19:00, vakara iesildīšana kopā ar DJ GET DIZZY. Koncertprogrammas sākums plkst. 20:00, kad uz skatuves kāps hiphopa izpildītājs Deniss (Deniss Stepanovs) un būs skatāms priekšnesums no hip hopa deju apvienības A&K Crew.

OLAS koncertprogrammā uz skatuves pievienosies virtuozais bundzinieks Reinis Reķis, dziedātāji Jānis Krūmiņš un Nikolajs Puzikovs, kā arī grupas pavadošais diskžokejs – DJ GUESTINO (Viesturs Rupeiks).

Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs un http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/hip-hops-un-reps/olas-213705/, kā arī pie ieejas koncertā.

Koncerta lieldraugs – XL Energy. Atbalsta: “SIXT” auto noma, modes un izklaides centrs “Riga Plaza”, “Multikino”, Skaties.lv, UrbanConcept.lv, Draugiem.lv, Inbox.lv

OLAS DEBIJAS ALBUMU “IR KLĀT” CD PĒRC ŠEIT: VAITUESIGATAVS.LV