Hiphopa apvienības OLAS pārstāvji oficiāli atteikušies no iespējas saņemt 30 000€ par dziesmas ierakstu ar privātu pasūtītāju.

Vakardien internetā nonāca un tika izplatīts kāda it kā turīga kunga paziņojums, kurā tika piedāvāta iespaidīga summa par kopīgas dziesamas ierakstu ar grupu OLAS.  Vienlaikus faniem tika piesolīta 100 € atlīdzība, ja vēstījums sasniegs adresātus. Oficiālu sadarbības piedāvājumu grupa nesaņēma, kas liek pamatīgi apšaubīt izplatītās informācijas patiesumu.

Aicinām nebūt lētticīgiem un nekļūt par kārtējās fake news lapas klikšķinātājiem un popularizētājiem. Šis noteikti nebūs veids, kā tikt pie vieglas naudas vai bezmaksas iPhone.

Bet vai tiešām OLAS tik vienkārši var atteikties no “daudz naudas”?

Urban Concept sazinājās ar dalībniekiem, lai noskaidrotu, vai tiešām OLAS atteiktos no 30 000€ piedāvājuma. Kā sarunā norādīja mūziķi, “OLAS” projekta pamatā ir pašu idejas un vēlme ar humoru aktualizēt kādus sabiedrībā nozīmīgus notikumus vai tēmas. Trešo personu privātas intereses dziesmās netiek atspoguļotas, ja tās nesaskan ar dalībnieku uzskatiem vai interesēm.

Tu nevari uztaisīt dziesmu tikai tāpēc, ka tev ir nauda,  

komentēja Žanis.

Turklāt dalībnieki atklāja, ka aktīvi darbojas pie saviem solo projektiem. Reiks ierakstu studijā strādā pie sava debijas solo albuma, savukārt Žanis gatavo kādu īpašu muzikālu pārsteigumu, kuru varēs dzirdēt jau pavisam drīz.

Atgādinām, ka maijā ar grandiozu debijas albuma “Ir klāt” tūri un noslēguma lielkoncertu koncertzālē “Palladium” OLAS paziņoja par radošās darbības pārtraukumu, kas nozīmēja, ka pēc albuma izdošanas fani tuvākajā laikā vairs nesagaidīs jaunas dziesmas.

OLAS nekur nav pazudušas!

Apvienība norāda, ka pirms laika medijos izplatītā informācija par OLAS izjukšanu ir interpretēta un nav īsti precīza, jo grupa turpina koncertēt ar debijas albuma “Ir klāt” programmu.

Jau 8.septembrī OLAS aicina visus uz BEZMAKSAS koncertu Rīgā, klubā Pūce, kas notiks sadarbībā ar “XL Energy Drink”! (Ieeja no 18 gadiem)

Koncerta laikā uz vietas par īpašu cenu  – 10€ – varēs iegādāties OLAS “Ir klāt” albumu un tikt arī pie mūziķu parakstiem.