Šodien pie klausītājiem un skatītājiem nonācis Gata Irbes projekta “Mesa” otrā studijas albuma “MESA II” singla “Mantra” videoklips ar Intara Busuļa piedalīšanos.

«Mūsu jaunā albuma koncertturnejas koncertos novērojām, ka šis skaņdarbs kļuva par tādu kā tautas dziesmu – dziesmu, kuru kopā ar mums no sākuma līdz beigām izpilda 90% publikas. Tāpēc, izvērtējot dažādas scenārija versijas, palikām pie šīs daudzu epizodisku aktieru idejas, caur sociālajiem tīkliem iesaistot un lūdzot arī piedalīties klipa filmēšanā mūsu klausītājus caur sociālajiem tīkliem,» tā par videoklipu bilst MESA projekta autors Gatis Irbe.Videoklipā piedalās: Arturs Zabors, Daniels Kupavskis, Aivars Reisons, Kristīne Beitika, Kristaps Krists Štērs, Viktors Bondars, Inita Indrāne, Kārlis Rozentāls, Augusts Jansons, Kaspars Jansons, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 9.daļas ugunsdzēsēji, Jānis Paeglis, Māris un Mārcis Āriņi, Ervīns Ruņģis, Latvijas U20 meiteņu izlase. Lielu paldies MESA saka: Kasparam Ciprusam un Electrum Olimpiskajam centram, Intai Palkavniecei un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, Liesmai Rijniecei un visiem, visiem, kuri atsaucās saistībā ar mūsu postu Facebook.

Video: Ivars Burtnieksl; Scenārijs: Jorens Gorkšs; Gaisma: Ansis Blumbergs ;Kontrabass: Staņislavs Judins; Ģitāra: Linards Šveklis; Mūzika: Arstarulsmirus; Skaņu režija: Sergejs Laletins