Šodien dienasgaismu piedzīvo Reika jaunākais singls “Ne līdz galam”, kas veltīts Reika brālim un balstīts uz patiesiem notikumiem.

Kopumā dziesmai “Ne līdz galam” ir pamācošs raksturs, klausītājiem tiek atklāta jauniešu uzdzīves kaitīgā ietekme un sniegti ieteikumi tās seku mazināšanai. Videoklipā Reiks izpaužas dažādos tēlos, un darbība norisinās vairākās lokācijās. Klipā piedalās arī pats Reika brālis un sākumā izmantoti dokumentāli kadri no “smaga rīta” pēc ballītes. Tā vien šķiet, ka jaunais singls ir loģisks turpinājums ballētāju atzītajām dziesmām “Kur palika nauda?” un  “Tik daudz”… bet ne līdz galam.

Videoklipa režisors ir pats izpildītājs Reiks, sadarbojoties ar operatoru Dāvidu Stūrmani. Ieraksts un audio pēcapstrāde – Jānis Šmēdiņš (Fakts) studijā “Prime Time Records”. Piedziedājumā klausāms Pētera Upelnieka vokāls.

Iespējams, labākais reperis Latvijā izsaka pateicību dalībniekiem un atbalstītājiem:

MILZĪGS PALDIES MOVE GYM, SPORTLAND, ROYAL DANCE, HESBURGER, KVADRA.LV, RĪGAS 47. VIDUSSKOLAI, TOMAM RINGAM, JĀNIM ĶIRPIM UN VISIEM PĀRĒJIEM, KURI PALĪDZĒJA KLIPA FILMĒŠANĀ! ĪPAŠS PALDIES MANAM MAZAJAM BRĀLIM – KRISTOFERAM!

2018. gada maija sākumā sagaidāmas svinības par godu Reika populārāko dziesmu izlases “No rajona līdz zvaigznēm” izdošanai. Prezentācijas pasākums paredzēts jau pirmajā maija nedēļā Rīgā. Plašāka informācija sekos.

Kopš 2016.gada hiphopa izpildītājs REIKS (Arvis Reiks) kļuvis par plaši atpazīstamu solo mākslinieku, kura singli “West Coast” un “Vēlos” pusgada laikā sasniedza skatītāju miljonus Youtube. 2016.gada vasarā Reiks aizvadīja pirmo Latvijas koncerttūri ar jaunizveidoto solo programmu, kopumā pulcējot vairākus tūkstošus klausītāju. Nozīmīgākie vasaras koncerti aizvadīti festivālos “Positivus” un “Summer Sound”. Tā paša gada 11.novembrī Reiks nodeva klausītājiem singlu un videoklipu “Par Latviju”, kas savu pirmatskaņojumu piedzīvoja Rīgas pilī un 18.novembrī ticis atskaņots pēc oficiālās svētku uguņošanas krastmalā. Aizvadītajā gadā Reiks ar skatuves biedriem Denisu un Elfu devās koncerttūrē ar nosaukumu “No rajona līdz zvaigznēm”, kurā vairākās Latvijas pilsētās izpildīja populārākos singlus no visu trīs mākslinieku sadarbības pirmsākumiem līdz pat jaunākajiem veikumiem.