Apvienība „Misters & Nospiedumi” klausītāju vērtējumam nodod jauno albumu “Nospiedumi”, kas ir pirmais Latvijā radītais albums folk-hiphop stilā. Grupas unikālais skanējums apvieno tautas mūzikas elementus ar elektroniku, hiphop ritmiem, kā arī repošanu.

Albums “Nospiedumi” radīts, sadarbojoties dažādiem mūziķiem, katram pievienojot savu īpašo pienesumu albuma tapšanā. Kā viesi albumā piedalās ansis, Edavārdi, Sudrabu Sirds, Ūga (Ausmeņa Records), Cockroach Prophets,  kā arī dziedātājas Imanta Nīgale un Alise Joste. Muzikālos pavadījumus veidojuši: Noitro, Ziggy Marbley, ansis, Fakts, Itbangz, Rihards Štrauss. Instrumentāli pavadījumu albumā veidojuši: Edgars Zilberts (kokle, akustiskā ģitāra, akordeons), Audris Ločmelis un Mārtiņš Abajs (basģitāra), Inese Neimane (blokflauta), Dj Monsta (skrečs), Krišjānis Sils un Imanta Nīgale (mandolīna), Jumis Ločmelis (dūdas).

Tikko kā apvienība publicējuši teksta video skaņdarbam „Jēkabam”, kas tapis sadarbībā ar dziesminieci Alisi Josti. Dziesma ir veltījums apvienības vokālista Mistera dēlam Jēkabam. Tāpat albumā dzirdama plašāku atpazīstamību guvusī dziesma „Darbu raugi”. Kopumā albumā iekļautas 14 dziesmas.

Vienlaikus ar jauno dziesmu tiek izziņota „Misters & Nospiedumi” Latvijas tūre:

10.02.18. Talsi, Soundn’Soul
23.02.18. Rīga, Kaņepes Kultūras centrs
24.02.18. Jelgava, Melno Cepurīšu Balerija
10.03.18. Alūksne, Cita Opera
31.03.18. Cēsis, FonoKlubs
13.04.18. Rēzekne, Ausmeņa kebabs
14.04.18. Daugavpils, Artilērijas Pagrabi
20.04.18. Valmiera, Tinte
12.05.18. Liepāja, WISE

Apvienības kolektīvu veido trīs mūziķi: Misters – vokāls, reperis ar ilggadēju pieredzi; Noitro – elektroniskās mūzikas producents; Edgars Zilberts – tautas mūzikas pārstāvis, koklētājs.