Klausītāju vērtējumam tiek nodots jaunākais Gata Irbes projekta “MESA” skaņdarbs ar nosaukumu “Vēl Augstāk”. Dziesma ierakstīta, piedaloties Renāram Kauperam un Arstarulsmirus. Mūziku dziesmai producējis Arstarulsmirus, atsevišķā skaņdarba epizodē arī piesaistot Arni Račinski.

                “Dziesma “Vēl Augstāk” uzdod jautājumu mums katram – kas ir tās uzvaras un kalni, kuros varam uzkāpt, kā arī sniedz hipotētiskas atbildes no mūsu pašu puses, kas sasniegumi un uzvaras ir priekš mums.”, tā par jauno singlu teic projekta autors Gatis Irbe. “Vairāk par pārdomām šī temata sakarā, dziesmu vēlējāmies radīt arī kā iedvesmas avotu tiem, kas to klausās un, iespējams, ir izšķirīgu momentu priekšā.”

“Zviedru superproducents Max Martin intervijā reiz teica, ka laiks, kad popmūzikā dziesmu un tekstu rakstīja viens cilvēks, ir pagājis (ar patīkamiem izņēmumiem, protams), un, ka šobrīd pie viena skaņdarba strādā 4-5 cilvēku komanda, kas nepārtraukti mijiedarbojoties nonāk pie viena, proti, tās pašas dziesmas. Izrādās, ka viņš runāja arī par mūsu konkrēto gadījumu – Gatis, Arstarulsmirus, es un kā palīgplecs arī Arnis Račinskis – nebijusi, ļoti interesanta, un, kā man pēdējā laikā labpatīkas teikt – augšupvērsta komandas sadarbība.” – dziesmas sakarā min Renārs Kaupers.

“Domāju, ka ikviens no mums, kurš bija iesaistīts dziesmas radošajā procesā kaut kādā mērā izjuta un dabūja sevī veicināt skaņdarbā apdzejotās īpašības – ticību tam, ka mūsu izaugsme ir bezgalīga, spēju tikt pāri savām robežām, cieņpilnu un vērīgu attieksmi pret līdzcilvēkiem,” turpina Arstarulsmirus. “Bija vienlīdz patīkami, izaicinoši un saviļņojoši piedalīties šajā sadarbībā un kopējiem spēkiem nonākt līdz iedvesmojošam rezultātam, jo iesaistīto redzējumi bija ļoti dažādi.”

Dziesmas “Vēl Augstāk” teksta video vari noskatīties šeit:

Dziesma digitāli pieejama ARSTARULSMIRUSwww.ekase.lv.

Pērn tika izdots MESA pirmais studijas albums, kurš saņēma Zelta Mikrofona balvu, kā labākais žanra albums. Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas žūrija izvirzīja albumu arī Gada albuma kandidatūrai. Albums ieguvis arī Zelta diska statusu un Radio SWH balvu. MESA studijas albuma digitālā versija ir nodota labdarībai speciāli izveidotā kampaņā www.mesarmesa.lv, kur katrs ziedotājs var noteikt savu cenu un visi 100% līdzekļi tiek nodoti bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai, līdz šim savācot jau pāri par 17’000 EUR, tādējādi finansējot jau 10 bērnu ārstniecības kursus rehabilitācijas centrā “Poga”.