Mūziķis Gatis Irbe izdod projekta “MESA” otro studijas albumu “II”, kura digitālo versiju ir iespējams pasūtīt MESA un Ziedot.lv organizētajā labdarības kampaņā “Mēs ar MESA”.

“Esmu jau vairākkārt uzsvēris, ka savu dzīvi nevaru iedomāties bez kustības, tāpēc šīs kampaņas mērķis ir kā tieša atbilde mūsu gribai palīdzēt tiem, kam vajadzīgs atbalsts. Un es gribētu aicināt visus apzināties savu veiksmi un dot tiem, kuriem varbūt dzīvē nav paveicies tik daudz”, tā par šo kampaņu teic projekta autors Gatis Irbe.

Paulis Postažs

Albums fiziskajā versijā kompaktdiskos tiks izdots 14.decembrī. Albumā iekļauto visu skaņdarbu muzikālais producents ir Arstarulsmirus, un ierakstu tapšanā ir piedalījušies arī vairāki viesmākslinieki – Renārs Kaupers, Arstarulsmirus, Intars Busulis, etnoapvienība “Tautumeitas”, koris “Pa Saulei” un citi. Kopumā digitālais albums sastāv no 8 kompozīcijām, kurām fiziskajā versijā pievienosies vēl 2 jauni skaņdarbi.

Šodien atklāta interneta vietnes jaunā versija www.mesarmesa.lv, kurā var iegūt abu MESA studijas albumu – gan pirmā, gan jaunākā – digitālās versijas apmaiņā pret ziedojumu. Pilnīgi visi 100% iegūtie ienākumi ar organizācijas «Ziedot.lv» tehnisko un juridisko atbalstu tiks ziedoti bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai centrā “Poga”. Kopš pērnā gada maija ar MESA pirmo albumu un “Ziedot.lv” citām kampaņām kopumā tika savākti līdzekļi šīs programmas 55 bērnu ārstēšanai. Palīdzības sniegšanai “Mēs ar MESA” kampaņā kopumā apzināti vēl 39 bērni, un viena bērna rehabilitācija vidēji izmaksā 1700 eiro. Mājaslapā var sekot līdz saziedotajam apjomam un bērnu skaitam, kam palīdzēts. Jaunajā mājaslapas versijā ir pievienota jauna iespēja katram apmeklētājam arī ziedot kādam konkrētam bērnam no visiem 39, kam aizietu par studijas albumu noziedotie līdzekļi.

 

Pirms nedēļas “MESA” prezentēja arī savu pirmo šī albuma vēstnesi “Divas Pasaules”, kas ir ierakstīts, piedaloties korim “Pa Saulei”.