Mūziķis Gatis Irbe izdod jaunu singlu un videoklipu “Divas Pasaules”. Tas ir pirmais singls no 28.novembrī gaidāmā otrā “MESA” studijas albuma “II”.

Dziesma ir kā stāsts ar divām daļām – par agru bērnību un visu, kas seko pēc tās. Tās ir kā divas pasaules – kā mainās cilvēka uztvere, laika izjūta atkarībā no jau apgūtā, no vecuma, atbildības, apkārtējo attieksmes, ko citi laikam ejot sāk sagaidīt un pieprasīt no mums katra kā vairs ne maziem cilvēciņiem, bet jau indivīdiem. Kāds dziesmu var saklausīt kā mudinājumu sekot līdzi laika plūdumam un tā vērtībai, kāds cits atkal ieraudzīt to foršo, kas varbūt ikdienā pietrūkst raugoties uz pasauli ar bērna acīm.

Dziesmā tapšanā piedalījies koris Pa Saulei. kuram aranžiju rakstījis Andris Sējāns. Kompozīcijas mūzikas autors ir Arstarulsmirus, kontrabasu iespēlējis Stanislav Yudin. Komanda saka lielu paldies par laipno uzņemšanu Ketes Māja (īpaši Kristīnei Tomsonei), O.Kalpaka RTDP(īpaši Allai Štolcerei), Rīgas 169.izglītības iestādei, Rīgas Sv. Jāņa baznīca, u.c.

Klipa autors ir Ivars Burtnieks, lomā – Olivers Dubinskis.