Pašmāju lielākais pludmales festivāls LMT Summer Sound, kas šogad norisināsies 29. un 30. jūlijā Liepājā, izziņo iesildīšanās pasākumu sēriju “Ceļš uz LMT Summer Sound”.

Pasākumu sērijas ietvaros paredzēti koncerti un aktivitātes trīs Latvijas pilsētās: 2.jūnijā Rīgā, klubā “Coyote Fly”, 10. jūnijā Saldū, klubā “Nakts Muziķenē” un 17.jūnijā Liepājas pludmales bārā “Red Sun Buffet”. “Ceļā uz LMT Summer Sound” dosies aktuālais hiphopa mākslinieks Reiks, kuram ekskluzīvi festivāla pasākumu sērijā paredzēti trīs solo koncerti. Katrā no koncertiem Reikam piebiedrosies arī viesmākslinieki.

2.jūnijs Rīga, Coyote Fly

“Ceļš uz LMT Summer Sound” atklāšana notiks 2.jūnijā Rīgā, naktsklubā Coyote Fly, kas plašākajai auditorijai pazīstams ar populāru ārzemju mūziķu koncertiem, pasaules līmeņa konceptu un interjeru, ko novērtē ne tikai prasīgākie Rīgas naktsdzīves baudītāji, bet arī tādas slavenības kā Xzibit, Eve, Dizzee Rascal, Tony Hawks, Jon Olsson,The Dudesons un daudzi citi. Šajā pasākumā pirmo reizi ar solo programmu uzstāsies Reiks, kas Latvijas hiphopa aprindās ir labi zināms izpildītājs un apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka publika Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu un pašmāju lielākās skatuves. Šogad Reiks gatavo debijas albumu, no kura jau izdevis trīs singlus, kas kopumā pārsnieguši miljonu skatījumu Youtube.

10.jūnijs Saldus, Nakts Muziķenē

Savukārt 10. jūnija pasākums Saldū, jaunatklātajā klubā “Nakts Muziķenē”, kļūs par grandiozu hiphopa ballīti kādreizējās Saldus mūzikas skolas telpās un pagalmā. Koncertā piedalīsies hiphopa izpildītāji Reiks, Edavārdi, Kaņepe, Mazais Zaļais, Ozols ar īpaši sagatavotu DJ setu, elektroniskās mūzikas mākslinieks Lessfucc un virtuozais multiinstrumentālists Rick Feds. Pagalmā uz lielā brīvdabas ekrāna būs iespēja vērot jaunākos pašmāju mūzikas videoklipus, kā arī jaunā režisora Dāvja Dreimaņa īsfilmu par divām hiphopa paaudzēm “Laiks ir uzvarējis”.

17.jūnijs Liepāja, Red Sun Buffet pludmales bārs

“Ceļš uz LMT Summer Sound” lielais noslēgums norisināsies Liepājā, pludmales bārā “Red Sun Buffet”, kas kļuvis par vasaras neatņemamu sastāvdaļu ne tikai liepājniekiem, bet arī pilsētas viesiem. Šajā pasākumā vislabāk varēs izjust festivāla klātbūtni, jo ballīte notiks turpat skaistās Liepājās pludmales smiltīs. Koncertu programmā paredzēta Reika uzstāšanās, kā arī kāda īpašā viesa koncerts, kuru organizatori atklās tuvojoties pasākumam.

ceļš uz lmt summer sound

Festivāls LMT Summer Sound šogad norisināsies 29. un 30.jūlijā Liepājas pludmalē. Jau iepriekš ziņots, ka festivāla galveno mākslinieku vidū būs britu alternatīvās indie mūzikas mākslinieks King Charles, Beļģijas elektroniskās mūzikas spožākais jaunums Lost Frequencies, duets Milky Chance no Vācijas un ukraiņu roka leģenda Okean Elzy. Latvijas mūziķu vidū Carnival Youth, Rīgas Modes, Dagamba, ballīšu mūzikas karaļi Bermudu Divstūris, pašmāju hiphopa leģenda Ozols, rokgrupa Dzelzs Vilks, Linga, kā arī Intars Busulis & Abonementa Orķestris, Aija Andrejeva, Gain Fast un citi.
Festivāla biļetes pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs Latvijā un internetā. Šobrīd 2 dienu biļetes cena 33 EUR (ar telts vietu 40 EUR). Savukārt liepājniekiem pieejams īpašs piedāvājums “Biļešu Serviss” Liepājas kasēs.

Uz LMT Summer Sound festivālu ielūdz Latvijas Mobilais Telefons, atbalsta AS Aldaris, Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH.