Hiphopa apvienība “Latgalīšu reps” klausītāju vērtējumam nododot jaunāko veikumu – videoklipu dziesmai “Ceļš iz muojom” (Ceļš uz mājām).

Dziesmā tiek aizskarts lielai daļai Latvijas iedzīvotāju aktuāls jautājums par došanos labākas dzīves meklējumos ārpus Latvijas un atgriešanos mājās.

“Ceļš iz muojom” ir kā atgādinājums mums visiem, ka saknes, vietu, no kuras mēs nākam, nevar aizmirst, un visi ceļi agri vai vēlu ved uz mājām pie radiem, draugiem vai mīļotā,” komentā dziesmas autori Didzis Kozlovs un Ivo Grigalis.

Milzīgu paldies “Latgalīšu Reps” saka Altero.lv, ar kura atbalstu bija iespēja video filmēt ne tikai Latgalē un Latvijā, bet arī fjordu zemē Norvēģijā.

“Ceļš iz muojom” ir apvienībais trešeis singls un videoklips no topošā “Latgalīšu reps” debijas albuma. Kā atklāj paši apvienības dalībnieki, tad dziesmas tajā būs tikai latgaliešu valodā. 

“Latgalīšu reps” ir hiphop apvienība no Latgales pilsētas Ludzas, kuras sastāvā darbojas ķadreizējie apvienības NBC dalībnieki Ivo Grigalis un Didzis Kozlovskis. Līdz šim apvienība izdevsi trīs singlus, kā zināmāko no tiem dziemu ar nosaukumu “Skots pa lūgu”.