“Laiks ir uzvarējis” prezentācija notiks 25.februārī tikai ielūgumu īpašniekiem zināmā vietā. Lūk, ko stāsta paši organizatori:

Prezentāciju mēs vēlamies izveidot tikpat spilgtu, cik spilgts būs klips. Prezentācija nebūs klasiskais hiphopa burziņš, jo pats Fiņķis jau sen kā no šī žanra sācis attālināties, lai gan „Laiks ir uzvarējis” vēl ir jūtama repa pieskaņa. Pasākuma laikā būs iespējams vērot bilžu izstādi, kurā izstādīsim labākās bildes no filmēšanas reizēm. Bez klipa prezentācijas, izrādīsim arī dok.filmu „Laiks ir uzvarējis”, jo oficiāli tā arī neesam to nekur publicējuši, un daudzi to vēl nav paguvuši noskatīties, par spīti tam, ka filma ir rādīta gan Forum Cinemas, gan Latvijas televīzijā. Tāpat pasākumā parādīsim klipa filmēšanas aizkulises.

“Laiks ir uzvarējis” tīzeris“Laiks ir uzvarējis” klips tuvojas.25.02. / 27.02.

Posted by Eric Hauks on Sunday, February 14, 2016

PAR KLIPU

Klipu filmējām Fiņķim un viņa dziesmai „Laiks ir uzvarējis”. To mēs darām kopš
2015.gada pavasara. Komandas sastāvā no Artūrs G. Jenots, kurš produce klipu, Dāvis Dreimanis, kurš ir scenārija autors un darba režisors, un Mārtiņš Jurevics, uz kura pleciem ir operatora pienākumi. Protams, darba izveidē ir iesaistīti arī citi cilvēki, tai skaitā aktieri, fotogrāfi u.c.
Pašā klipā ir apspēlēta cilvēka destruktīvais dzīvesveids, uz kuru to pavedinājuši līdzcilvēki vai kādi citi iemesli. Klipā redzamais Volkswagen markas auto simbolizē dzīvi, kura tiek sadragāta un iznīcināta pāris mirkļos, lai gan sākumā, par to rūpējoties, tai pievērsta neviltota un labvēlīga uzmanība. (Ja kāds grib interpretēt to, kas tajā klipā vēstīts, tad šis ir tas, par ko varētu runa. Ja godīgi, mēs vienkārši gribējām sadauzīt un nodedzināt auto).
Darbs ir tapis sadarbībā ar Ghetto Games un Raimonda Elbakjana svētību. Tāpat lielu
atbalstu devis Jānis Ķikurs un viņa JRV serviss. Kā arī paldies jāsaka Ādažu domei, kas palīdzēja to visu izdarīt legālā ceļā. Protams, ir arī citi iesaistītie, bet šie ir tie lielākie vārdi. Klipu daļēji sponsorēja Ghetto Games, nopērkot mums auto, un arī Jāņa Ķikura serviss, kurš palīdzēja ar visādām auto lietām, tāpat neskādējot naudu, lai izlīdzētu ar auto pārvadāšanu. Lielākie sponsori gan esam mēs paši.

laiks

PAR FILMU

Sākumā mēs filmu filmējām par diviem personāžiem – Ozolu (veterāns) un Fiņķi (jaunais kaķis). Doma bija salīdzināt to, ka Ozis pēc visiem šiem slavas gadiem ir teju izlīdis ārā no hiphopa, neesot vairs tajā spicē, kurā bija. Savukārt Fiņķis ir jauns kaķis, kuram, iespējams, ir tāda pati degsme, kāda Ozolam bija viņa jaunībā. Doma bija, filmā varēs vērot to salīdzinājumu starp abiem, prognozējot, cik tālu tad Fiņķis varēs aiziet ar mūziku. Beigu beigās iznāca tā, ka filma ir par Ozolu, bet Fiņķis vienkārši tur figurē kā reperis, kurš cenšas. Filmas nosaukums „Laiks ir uzvarējis” ir daļēji pateicoties Fiņķa dziesmai „Laiks ir uzvarējis”, taču patiesībā tas ietver arī vēstijumu, ka Ozols centās, cīnijās, sitās tajā mūzikas spēlē, bet beigās laiks tomēr uzvarēja, piespiežot pievērstiem kam citam.

VAIRĀK PAR FILMU ŠEIT!