Pašmāju hip-hopa izpildītāju un producentu apvienība “Kontraflovs” nāk pie klausītājiem ar jaunu video dziesmai “Trīlas Cacas”, kurā piedalā arī Edavārdi.

“Trīlas Cacas” ir singls no Kontraflovs debijas albuma “SSB”, kurš tika publicēts 2017. gada 14. jūlijā. Albumā kopumā iekļauti 9 skaņdarbi, tajā kā viesmākslinieki piedalās: Edavārdi, Ozols, ansis, Pionieris un regeja izpildītājs no Trinidadas – Whadel. “SSB” ir pilnībā neatkarīgi pašu spēkiem rakstīts, producēts, apstrādāts un izdots pilna garuma albums. Albuma fiziskās kopijas pieejamas USB datu nesējā.

“Trīlas Cacas” ir viena kadra video, tas nav montēts. Videoklips is stāsts par galvenā aktiera Kārļa Tola atveidotā tēla Koļas likstām naktsklubā, kad viņš cenšas atrast savu vakara otru pusīti. Anatolijs “Koļa” Dinamīts, neveiksmīgi pavedinot pirmo meiteni, pazaudē visu savu naudu, pēc tam dabūn kāvienu no Edavārdiem. Galā tomēr Koļa atrod savu vakara mīlestību un visi priecīgi turpina tusēties.

Kontraflovs no sirds pateicas ikvienam, kas iesaistījās video tapšanā. Video galvenais režisors ir Gatis Ungurs, producente – Gunta Bāriņa, horeogrāfs – Toms Sandors ar deju studiju Spotlight Dance, kosmētika un frizūras – Make-up Mākslas studija.