Pavisam nesen mūzikas izdevniecība “Dirty Deal Audio” straumēšanas servisos (Spotify, Deezer u.c.) padarījusi pieejamas “Dirty Deal Audio HQ” (DDA HQ) studijā tapušo hiphopa skaņdarbu dziesmu izlases ar nosaukumu “Karaļūdens”. Izlases tiek izdotas reizi ceturksnī, kopumā izdotas jau septiņas. Tajās klausāmi tādi Latvijas hiphop izpildītāji kā Ozols, ansis, Eliots, Nātre, Edavārdi, Džuzepe, AKE, Melikols, VIŅA, Kaņepe, Alexx Dynamo, Stobrs u.c.

„Karaļūdens” radās ar mērķi atspoguļot un dalīties ar studijā radīto materiālu, motivēt izpildītājus, kā arī veicināt vietējo reperu un bītmeikeru sadarbību (izlasē tiek iekļautas tikai dziesmas ar oriģinālpavadījumiem).

Izlases saturs ir tikpat dažāds kā tā radītāji — sākot no nepieredzējušākiem izpildītājiem, kuri ir vēl sava ceļa sākumā, un beidzot ar jau ievērību guvušiem un savu rokrakstu atradušiem māksliniekiem. Šī kompilācija ir pirmais “Dirty Deal Audio” spertais solis, lai atbalstītu hiphopa izpildītāju izaugsmi un veicinātu ierakstītā materiāla izplatīšanu.

Vairāk par studiju un izlasi:
karaludens.bandcamp.com/
dirtydealaudio.lv/studio