Hiphop izpildītājs Kaņepe, kurš ārpus savām muzikālajām gaitām, brīvajā laikā nododās arī videospēļu straumēšanai vietnē youtube, kopā ar pašmāju Youtuberi Jarāns izdod kopīgu dziesmu ar nosaukumu “Pa Straumi”.

Pa straumi – iepludināšu vienu singlu tīklā. Ja tu šo nesaprotu, tu nēesi iekšā virtuālajā pasaulē. Nebēdā, noklausies un ar vienu kāju jau būsi bijis. Dziesma ir veltījums geimeriem, strīmeriem un visiem, kuri saistīti ar straumi. Šī ir nākotne, Kaņepe un Jarāns ir par nākotni. Šautauts (Shout Out) Assassin’s Creed IV: Black Flag, Edward James Kenway, Intel Procesoriem, GeForce 1080TI, Strīmeriem, Geimeriem un visiem pārējiem kuriem videospēles nav nekas svešs.

Dziesmas teksta autori – Kaņepe, Jarāns, mūzika – Mountain Hood, dziesma ierakstīta studijā “Dirty Deal Audio”, savukārt miksēta un māsterēta “RZ Studio”.

Kaņepe ir hiphopa izpildītājs no Kurzemes pilsētas Saldus. Daudziem latviešu hiphop mūzikas cienītājiem šis vārds komentārus neprasa, savukārt citiem tas ir nepelnīti svešs. Jarānās ir viens no Latvijas videospēļu un youtube vlogeriem.