Ceturtdien, 17.martā, bārā Nemiers (Rīgā, Briāna ielā 9a, blakus Pienam) regulāro hiphopa ceturtdienu ietvaros uzstāsies hiphopa izpildītāji Kaņepe, Mazais Zaļais un elektroniskās mūzikas producents Lessfucc.

Vakara gaitā paredzēts koncerts, bītmūzikas atmosfēra un instrumentāls hiphops visu nakti.
22.00 Lessfucc iesildīs ar bītiem, no 23:00 līdz pat pusnaktij uzstāsies Kaņepe un Mazais Zaļais, katram aptuveni 5 dziesmas. Turpinājumā līdz pat 4:00 Lessfucc ar gaumīgiem instrumentalā hiphopa skaņdarbiem.

Trīs zaķi ar vienu šāvienu

KAŅEPE

Kaņepe ir hiphopa izpildītājs no Kurzemes pilsētas Saldus. Daudziem latviešu hiphop mūzikas cienītājiem šis vārds komentārus neprasa, savukārt citiem tas ir nepelnīti svešs.
Par sevi pats Kaņepe pantos izsakās šādi:

 Esmu Kaņepe, arī zināms kā nezāle. Nezāles neiznīkst, tātad esmu nemirstīgs!

Darbību uzsācis 2000.gadā apvienības “Runātāji” (aktīva līdz 2004.gadam) sastāvā, kur bija tās līderis un ierakstu producents. Vēlāk pievienojies citai zināmākai mūzikas apvienībai un domubiedru grupai “Runu Zāle”, kuras sastāvā ietilpst arī tādi Latvijas hiphop mūzikas izpildītāji kā Bū-š (Bush), Wiesturz (ws2rs), Reinšteins, Rolexus, Georgs u.c.

Sevi dēvēju par Kaņepi, mirklī kad esmu ritmā un runas vētras mijiedarbībā, izdalās adrenalīns un tā ir mana narkotika. Viens No Viņiem (VnV) ir mana otrā dzīve, kuru es dzīvoju iekš Runu Zāles (RZ). Šie cilvēki spēj mani saprast pat tad, kad es nesaprotu pats sevi. RZ man ir spēks, lai spētu pārvērsties par Kaņepi un dzīvotu VnV dzīvi. Ikdienā es jūtos kā NeZāle priekš jebkura cilvēka. Man hiphops ir dzīve, ko dzīvoju ikdienā. Nespēju iedomāties dienu bez ritma, kurā es saklausu ne tikai skaņas, kā parasts dzirdīgais, bet lietas, kas mani pārvērš, māca un kustina traukties uz priekšu,

intervijā portālam TvNet atklājis mākslinieks.

LESSFUCC

Elektroniskās mūzikas pārstāvis Alberts Jansons jeb Lessfucc 2015. gada aprīlī izdeva ierakstu Invasion. Savukārt albums Cubensis ticis nominēts Zelta Mikrofonam 2014 kā labākais pašmāju elektronikas albums.

Šobrīd Lessfucc aktīvi dīdžejo vietējos underground pasākumos un, kā pats atzīst, mēģina virzīt iekšā new-age bītmūziku.
Lessfucc mūziku iespējams noklausīties soundcloud. Lūk, jaunākais publicētais:

MAZAIS ZAĻAIS

Hiphopa mūzikas izpildītājs Mazais Zaļais (Jānis Krūmiņš) deb­itēja 2011. gadā ar debi­jas relīzi “13“, šobrīd redzams un dzirdams sadarbojoties ar dažādiem hiphopa žanra māksliniekiem, kā arī turpina iesākto darbu pie EP albuma.

2014. gadā Mazais Zaļais izdeva savu singlu “No Sevis Neaizbēgsi”, par kuru pats izteicās šādi:

Esot prom sapratu, ka šī ir lieta, ko vēlos darīt, ka bez tās nevaru. Tādēļ arī tāds nosaukums, kas būtībā rak­sturo dzies­mas gal­veno ideju. Mums katram ir jās­aprot, kas ir svarīgs dzīvē, un no tā neva­jag bēgt. Mater­iāls, pie kura tiek strādāts, kas tiks apvienots gaidā­majā EP, ir kā sajūtu, pār­domu un atz­iņu kop­ums, kuru ieguvu “mek­lējot citu sevi”.