Hip-hop izpildītājs Kaņepe izdod video dziesmai “Divatā”. Galvenajās lomās grupas OLAS dalībnieks Žanis Pavlovskis ar draudzeni Lauru.

“Divatā” ir stāsts par skaistām attiecībām, kurās tomēr neiztrūkstoša ir arī sadzīves drāma, kas papildina katra mīlnieka pieredzi ik mirkli ar vien vairāk un vairāk. Viena mīlestība pret visiem.

Dziesma “Divatā” iekļauta albumā “Divās Daļās”, kas ir Kaņepes otrais albums ar kopumā 11 dziesmām. Kā viesmākslinieki albumā tapšanā piedalījušies tādi izpildītāji kā Džuzepe, BUSH, Mazais Zaļais, Rolexus.

Albumu iespējams noklausīties vietnē Bandcamp, kā arī visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Kaņepe ir hiphopa izpildītājs no Kurzemes pilsētas Saldus. Daudziem latviešu hiphop mūzikas cienītājiem šis vārds komentārus neprasa, savukārt citiem tas ir nepelnīti svešs. Darbību uzsācis 2000.gadā apvienības “Runātāji” (aktīva līdz 2004.gadam) sastāvā, kur bija tās līderis un ierakstu producents. Vēlāk pievienojies citai zināmākai mūzikas apvienībai un domubiedru grupai “Runu Zāle”, kuras sastāvā ietilpst arī tādi Latvijas hiphop mūzikas izpildītāji kā Bū-š (Bush), Wiesturz (ws2rs), Reinšteins, Rolexus, Georgs u.c.