Negaidītu pārsteigumu hip hopa mūzikas cienītajiem sagādājis pašmāju izpildītājs JEESUS (David Baal), kurš ir nācis klajā ar jaunu mini – albumu “RĀPUĻI”. Albums sastāv no četrām dziesmām, kurās JEESUS raksturo savu attieksmi pret cilvēkiem, salīdzinot tos ar rāpuļiem un reptīļiem.

“Gribējās izmēģināt ko jaunu. Vienmēr esmu starp cilvēkiem, tomēr šis tas bija sakrājies. Vienmēr esmu salīdzinājis sev apkārtesošos cilvēkus ar rāpuļiem. Nē, tas nav negatīvi, tomēr konkrētas paralēles ir saskatāmas, un ar to ir iespējams iepazīties šajās dziesmās”

Līdz šim JEESUS ir satricinājis Latvijas hip hopa scēnu ar singlu “LATVIEŠU TOKYO”, kurš uzreiz radīja izpildītājam atbalstītāju pulku.

“Publicēju nelielus video, kur dzirdamas jaunas dziesmas, un patīkami apzināties, ka ir diezgan daudz cilvēku, kuri katru dienu jautāja, kad šis viss redzēs gaismu. Šī diena ir pienākusi. Šoreiz es eksperimentēju ar stiliem, līdz ar to katrs atradīs ko savu ne tikai tekstos, bet arī skanējumā”

Atgādinām, ka JEESUS ir ambiciozās repa apvienības “IRRADIKAL TRIAD” dalībnieks, kuri 2016. gada decembrī publicēja savu miksteipu “FAKE TAXI”. Jaunais albums “RĀPUĻI” klausāms IRRADIKAL TRIAD YouTube kanālā.