Vai ir gadījies, skatoties pa braucoša transportlīdzekļa logu, pie sevis skaitīt stabus un kokus, kādu rajonu sajust no sirds un klubā stampāt grīdu līdz pat rītam? 

Stabs, stabs, koks, koks

Gustavo (tagad Arstarulsmirus) savulaik radīja daudzas tautā iecienītas dziesmas. Vairākas frāzes vēl aizvien dzīvo klausītāju prātos, viena no atmiņā paliekošākajām dziesmām noteikti ir arī Pluss/Mīnuss.

Mailītes murdā, kad trāpās

Dzīvespriecīgais stāstnieks R-Viss (Ervīns Apinis) sadarbībā ar Gustavo un Dj Monsta reiz radīja dziesmu Mailītes, kas ieguva plašu klausītāju un līdzi dungotāju pūli.

Stampā, stampā grīdu

Gacho daiļradē bijuši vairāki posmi, taču viens no pamanāmākajiem ir pēdējos gados Spēka tūrēs atrādītais. To vidū arī Vislatvijas deju grīdu stampātāju himna, kuras tapšanā piedalījusies arī Agnese Rakovska (Triānas Parks).

Vai tu kačā karmu?

Hip hop mākslinieks Edavārdi kļuva plašāk atpazīstams ar savu relīzi Kačā karmu, kas ar sociāli atbildīgiem un uz labiem darbiem aicinošiem tekstiem, pāršalca esošos un jaunos klausītājus.

No sirds un rajona!

Reperis Ozols bija, ir un noteikti turpinās būt par vienu no zināmākajiem pašmāju hip hopa māksliniekiem, kura vairāki teksti jau folklorizējušies un tiek lietoti dažādās sadzīves situācijās.

Supermena reps

Kruts treks, traks džeks! Stobra Otrās dienas dziesmiņa vēl nav iemantojusi tik apjomīgu statistiku kā iepriekšējās, taču tā pavisam noteikti ir lipīga