Kinofestivālā “Spektrs” savu Latvijas pirmizrādi piedzīvos viens no spraigākajiem pēdējo gadu trilleriem, muzikālais slasher “Zaļā istaba” (“Green Room”).

Sapņi piepildās, un dažkārt tā, kā to pat nevarējām iedomāties! Lai nosvinētu filmas “Zaļā istaba” nonākšanu uz lielajiem ekrāniem, kinoprojekts “Spektrs” kopā ar apvienību Parára un Cēsu alus rīko vērienīgu pasākumu filmas panciskajā stilistikā – mūzika, kino un alus būs filmas pirmizrādes vadmotīvi.

informē organizētāji.

Šķietami negaidīta filma no spilgta un ambicioza režisora (Džeremijs Solners, neatkarīgo hītu “Murder Party” un “Blue Ruin” veidotājs), kura pievilks skrūves ciešāk, kā viens-otrs Holivudas supergrāvējs! Stāsts par kovbojiem un indiāņiem šoreiz ir pasniegts modernā un neparastā mērcē, jo filma stāstīs par kādu garāžas pankgrupu, kurai “pietika prāta” ar koncertu uzstāties neonacistu midzenī… Nakts būs gara un asiņaina, bet skatītāji kinoteātri pametīs ar ievērojami mazāku nervu apjomu – un tas būs tā vērts! 

Filma neapšaubām ir viena no 2016. gada kino pērlēm, kas liks par sevi runāt vēl ilgu laiku, un kurā sev absolūti netipiskās lomās redzēsim Patriku Stjuartu, Antonu Jelčinu un Imogenu Putsu.

Godinot filmas atmosfēru, pirmizrādes apmeklētāji nokļūs īstā panku koncertā, kur par muzikālo daļu parūpēsies post-panka apvienība Parára ar seansam ekskluzīvu mini-koncertu. Divu bundzinieku četrrocīgie ritmi un ģitāru viesuļi, kas mijas ar žanram raksturīgu vokālu, ievadīs filmas spraigajās noskaņā. Savukārt par alu (un kas tas par konci bez alus?) gādās Cēsu alus!

Viens ir skaidrs – šāda seansa festivāla vēsturē vēl nav bijis, un tik drīz vairs arī nebūs, tapēc ļoti gaidam jūs svētdien, 17. aprīlī, 19:00 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/240802/

parara-poster

“Zaļā istaba” (“Green Room”)

ASV, 2015. gads, 94 min.

Režisors: Džeremijs Solners

Galvenajās lomās: Antons Jelčins, Patriks Stjuarts, Imogena Putsa, Alija Šavkata

Kinofestivāls “Spektrs” ir radīts, lai izrādītu Latvijas kino skatītājiem izcilas filmas, kuras bieži vien aiziet secen kinoteātru repertuāram, kā arī piedāvā patiesiem kino faniem un baudītājiem iespēju redzēt karstākās un daudzsološākās filmas ekskluzīvās pirmizrādēs. Kinofestivāla mērķis nav kvantitāte, bet gan kvalitāte, un tā neiztrūkstošās sastāvdaļas ir tematiskas prezentācijas, ekskluzīvi Holivudas un Latvijas filmu materiāli un īsta kinomānu atmosfēra!