Hiphopa producents un izpildītājs Fakts sadarbībā ar reperi Reiku un dziedātāju Patrishu izdod šīs vasaras himnu “Mēs Esam”.

“Dziesma ir stāsts par mazajām dzīves uzvarām, kas rodas brīžos, kad saproti – viss, ko reiz esi ļoti kārojis sasniegt, ir izdevies. Par notikumiem mūsu dzīvēs, kas katram no mums ir likuši sajusties kā superzvasigznei. Veidojot dziesmu, klausītājiem vēlējos palīdzēt rast piepildījuma sajūtu it visā, kas tiek darīts. Neatkarīgi no tā vai tie ir kājās uzvilkti tikko iegādātie snīkeri, vai smaids, kas rotā seju brīžos, kad jūtamies laimīgi,” stāsta Fakts.

Ar jaunās dziesmas “Mēs esam” viesmāksliniekiem, Reiku un Patrishu, Fakts sadarbojies jau iepriekš tādās dziesmās kā “Vainīgs Tu” un “Jābēg Prom” savā debijas albumā “Vainīgs Tu” un minialbumā “Vilki”. Lielu paldies dziesmas tapšanā Fakts saka sporta preču zīmolam “Sportalnd”.

Dziesmu iespājams noklausīties visos lielākajos straumēšanas servisos.

Fakts (Jānis Šmēdiņš) līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c. 2017. gada 31. martā Fakts izdeva debijas studijas albumu “Vainīgs Tu”. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp popularitāti iemantojušie singli “Sirds”, “Sākums”,  “Naktī”, kā arī albuma tituldziesma “Vainīgs Tu”. Albuma tapšanā piedalījušies viesmākslinieki Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprins, kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

Reiks (Arvis Reiks) kļuvis plaši atpazīstams kā solo mākslinieks kopš 2016.gada ar tādiem singliem kā “West Coast”, “Vēlos” un “Par Latviju”, kas sasniedza skatītāju miljonus Youtube. Aizvadītajā gadā Reiks ar skatuves biedriem Denisu un Elfu devās koncerttūrē ar nosaukumu “No rajona līdz zvaigznēm”, kurā vairākās Latvijas pilsētās izpildīja populārākos singlus no visu trīs mākslinieku sadarbības pirmsākumiem līdz pat jaunākajiem veikumiem. Šajā pavasārī izdota singlu izlase ar tādu pašu nosaukumu.

PATRISHA (Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča) aktīvi darbojas mūzikas lauciņā jau vairākus gadus, taču lielāku ievērību guva ar savu pērn izdoto oriģināldziesmu “Memories” un ar dalību Latvijas TV šovā XFaktors. Jaunā dziedātāja ir vairāku starptautisko vokālo konkursu godalgoto vietu ieguvēja.
Patrisha ir sadarbojusies ar vairākiem Latvijā zināmiem mūziķiem – Ralfu Eilandu, Valteru Frīdenbergu, Aivo Oski, Edgaru Kreili, Dvīnes, Fakts u.c. kā arī izdevusi dažus kopdarbus, viens no tiem tieši ar Faktu, dziesma “Jābēg prom”.