Hiphopa izpildītājs un producents Fakts izdevis videoversiju albuma tituldziesmai “Vainīgs Tu”.

Dziesmā, kā viesmākslinieki piedalās pašmāju hiphopa aprindās labi zināmais izpildītājs Reiks un salīdzinoši jaunais un daudzsološais vietējās trap un hiphop mūzikas izpildītājs Trap Lov€. Videoklipa autors un montāža – Fakts, operators Ralfs Bikavnieks.

“Vainīgs Tu” ir Fakta pirmais studijas albums, kas tapis laika posmā no 2016. Līdz 2017. gadam. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp singli Sirds , Sākums, Tā Jānotiek un jaunākais singls Naktī. Albumā dzirdami arī viesmākslinieki  –  Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprīns kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

Jānis Šmēdiņš jeb Fakts līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c.

Reiks (Arvis Reiks) ir hiphopa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks izdeva pirmo solo ierakstu “Leģendas” no nākamgad gaidāmā debijas albuma. Šobrīd oficiālajā Youtube kanālā publicēti jau pieci singli ar videoklipiem, kas kopumā skatīti teju 4 miljonus reižu.

Trap Lov€ ir Latvijas hiphop un trap mūzikas jaunums, kas sagādājis diezgan pamatīgu pārsteigumu pašmāju mūzikas klausītājiem. Šāda stila dziesmas dzirdētas vien pāri okeānam, bet no pašmāju māksliniekiem skaņdarbus šādā izpildījumā (turklāt latviešu valodā!) vēl nav pieredzēti.